Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki negatívat tesztel a...

Aki negatívat tesztel a teszten, annál 1 óra múlva már ott van a 2. csík? Ez mindíg így van? Mert nekem már a 4 tesztem ilyen. Miért?

Figyelt kérdés
2008. aug. 9. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szió! 4 egyforma tesztet használtál el? Próbálj meg várni még 2-3 napot és aztán ismételd meg, hátha azon már erősebb lesz az a bizonyos 2. csík
2008. aug. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. A szerveztben HCG hormon 2 naponta kétszereződik.Tehát, ha ma nem mutatta ki, 2 nap múlva talán igen.

SZURKOLOK.

2008. aug. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
különbözőt használtam. De csütörtökön a Gabriel negatív volt. Mennyire jó ez a teszt? Tegnapra nem vártam, a hőm még mindíg töretlenül 37 fölött van.
2008. aug. 9. 13:24
 4/8 anonim ***** válasza:
várj 1-2 napot és tesztelj újra:)
2008. aug. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
szerintem örülhetsz a babának, nekem is mindig később jleent meg a második csík
2008. aug. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Remélem hogy baba lesz, a hasam szúr, puffadt és olyan hányingerem van már 3 napja. Menzis fájdalom (nem görcs) is van. Remélem hogy nem jön meg mert egyfolytában rohanok a wc-re hogy na most...
2008. aug. 9. 13:42
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de szinte az összes teszt használati útmutatójában benne van, hogy pár órával később a negatív eredmény is mutathat pozitívat, ezért csak az számít, hogy akkor mit mutat, amikor az útmutató szerint le kell olvasni (tehát nem az egy órával későbbi eredmény a mérvadó). Ha nem jelenik meg pár percen belül a második csík, akkor nagy valószínűséggel az eredmény negatív.
2008. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
utolso válaszolonak isgaza van. az öszes teszten rajta van hogy 10 perc után az eredmény nem értékelhetö
2008. aug. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!