Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felelőtlenek lennénk?

Felelőtlenek lennénk?

Figyelt kérdés

3 hónapig megszakításosan szexeltünk, nem volt semmi baj. 6 hónapig tabit szedek, de most abba fogom hagyni és ismét marad a megszakítás (óvszertől lelankad neki). De viszont én 18 éves vagyok, suliba járok, barátom 19, ő dolgozik. Sokszor beszéltünk már arról milyen jó lenne ha lenne babánk, és tényleg komolyan örülnénk neki. Viszont túl fiatalok vagyunk. Tehát ha megszakításosnál becsúszna egy baba megtartanánk, de nem vagyunk túl felelőtlenek ilyen fiatalon így szexelni?

Ti mit gondoltok? Mert úgy igazából ha összejönne mi ketten örülnénk, csak szülők/rokonság vajon mit szólna? :/ még szakmám sincs csak érettségim és már gyerekeken gondolkodunk.. (megjegyzem nem romák vagyunk). Jól jönne 1-2 tanács, vélemény vagy valami ilyesmi. :)


2014. szept. 14. 22:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Miért akarod abbahagyni a tabit?
2014. szept. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem felelőtlenség. Nincsen semmi célod, álmod, vágyad, amit az érettségi után akarsz teljesíteni? Mondjuk fősuli, vagy egyetem, szakképzés, vagy bármi?


Miért akarod abbahagyni a tablettát? Miért nem találsz helyette más fogamzásgátló módot? Annyi minden van már a tabin és az óvszeren kívül.

2014. szept. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
50%
Utolsó! Komolyan? Pl. Mi? :) (Komolyan kérdem)
2014. szept. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
9%
Ja igen, erre én is kiváncsi lennék, hogy mi van még tabin meg óvszeren kívül, ami biztonságos is? :)
2014. szept. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo nem vagy felelotlen, mert ha az lennel akkor el sem gondolkodnal azon, hogy keszek vagytok-e a gyerekre csak durr bele :-)

Lehet, hogy meg nincs itt az ideje, de ezt te erzed, mi nem mondhatjuk meg.

Nem is muszaj mindenkinek egyetemre jarni, de eppen lehet varni 2-3 evet.

2014. szept. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ma csak mindenfelé azt látom, hogy becsúszik fiatalon itt-ott egy gyerek, esetleg összeházasodnak muszájból vagy szülői unszolásra, aztán 1 vagy pár év, hónap után elválnak. Így nincs értelme gyereket szülni............
2014. szept. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!