Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kell a hőnknek magasabbn...

Mikor kell a hőnknek magasabbnak lennie ha esetleg terhesek lennénk?

Figyelt kérdés
és mennyivel kell hogy magasabb legyen?
2014. aug. 27. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ovu utáni 7-10. nap körül szokott lenni a második "ugrás", 1-2 tized, aztán szép lépcsősen egy-két naponta még néhány, összesen mondjuk fél fok. Szóval általában mire valóban látható, addigra egy érzékenyebb (10-es) teszt már bőven kimutatja a terhességet. Ja, és nem is mindenkinek emelkedik; ez egy "fakultatív" tünet, biztosat sem pro, sem kontra nem jelent.
2014. aug. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a menzesz előtt egy héttel lett magasabb,és megmaradt a terhesség első 3 hónapjában végig.
2014. aug. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,nekem mindig 36,3-36,5 volt alap esetben a hóm,mikor terhes lettem 36,8 és 37,2 között mozgott.
2014. aug. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt találsz több ezer terhes, nem terhes és ovu nélküli görbét. Bal oldalon 'Charts' címszó alatt.

2014. aug. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!