Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan nők válasza érdekel,...

Olyan nők válasza érdekel, akik már voltak terhesek, vagy most azok?

Figyelt kérdés
Mik a terhesség valóban legelső jelei? Mert az interneten sok mindent írnak, mégsem tudom mi a valóság. Tehát ha elmarad a menzeszem, mikor fogom tudni hogy valóban terhes vagyok, vagy szimplán csak késik, ha eddig nincs semmilyen tünet?
2014. máj. 28. 11:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Két-három héttel az aktus után már a teszt is kimutatja. De menszesz elmaradása is jó jel rá.
2014. máj. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

hát ez teljesen egyén függő

van akinek egyből kimarad van akinek nem

van aki már pár hetesen rosszul van van aki soha

van akinek feszül a melle van akinek nem


elvileg mikor megjönne (és nem jön) akkor tesztelj és ha terhes vagy akkor jelzi

ellenben sok kora terhesség megy el úgy h késik párnapot vagy 1 hete a menszesz (a 12 hétig igen könnyen ellehet vetélni)

szal szerintem ezért sem érdemes korán tesztelni

2014. máj. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nagyon egyénfüggő.

A tesztek elég megbízhatók, ellenben a menzeszkimaradás nagyon csalhat.

Nekem most lesz a harmadik hónap, hogy nem jött meg és nem vagyok terhes. Rengeteg dolog befolyásolhatja a menstruációs ciklusodat.

2014. máj. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha elmarad a menstruáciod már tesztelsz!
2014. máj. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az elsönèl màr egy hèttel a nem vàrt elött elkezdtek nagyobbodni a melleim ès fàjtak. A màsodiknàl a kimaradt mensi napjàn teszteltem pozitívat.
2014. máj. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A valódi jele az, ha a teszt pozitív lesz és a nőgyógyász UH-val megvizsgál és megerősíti a terhesség tényét. Az összes többi nagyon bizonytalan és ezer más dolog is okozhatja. Sőt, pszichésen is be lehet beszélni egy csomó tünetet, amit aztán képes a test produkálni is. Na meg nem vagyunk egyformák, mint ahogy nincs 2 egyforma terhesség sem.
2014. máj. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Én már majdnem 7 hetes voltam, mire megtudtam, hogy babát várok, a rendszertelen menzeszeim miatt eleinte nem gyanakodtam.

De ha utólag visszagondolok, az iszonyatosan erős mellfeszülés, mellbimbó-érzékenység és a szinte folyamatos petefészek-szurkálások voltak a jelei, puffadás (meg, hogy ökrődtem a cigitől reggelente).

2014. máj. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én már nemvárt előtt pár nappal éreztem, hogy valami megváltozott. A csípőm körüli rész nagyon forró volt, a melleim nagyon feszültek. Olyan volt, mintha a méhemben lett volna egy alma, nem tudom máshoz hasonlítani. Bele-belehasított a derekamba, a hüvelyembe néha. Hányingerem csak a 6. hét után lett, a szagokra is akkor lettem érzékeny. És görcsölt is a hasam, de az már kb. 5 hetesen.
2014. máj. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Elmaradt menzesz. Bár sokan sokféle tünetet éreznek vagy akarnak érezni előtte, de igazából a leggyanúsabb a menzesz kimaradása. és akkor tesztelhetsz.

Nekem nem, volt semmi tünetem, késett, teszteltem. az első terhestünetem (émelygés) is csak kb. a 6 héten jelentkezett

2014. máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem beágyazódás környékén hatalmas szúrás érzése volt lépés közben, mindhárom terhességemnél.


Aztán a pozitív teszt a következő :)


Aztán mikor a mensi kimaradt már érzékeny volt a mellbimbóm és feszült a mellem.


Aztán 6. héttől (mindig) jött a hányinger, abból a fajtából, amit nem lehet összetéveszteni semmivel. Kőkemény undor a kávétól, cigifüsttől, és mindenféle dezodortól, a fogkrémtől stb. Borzasztó :) de a 20. héten szerencsére elmúlt.

2014. máj. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!