Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vese vizsgálat közben meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barboca112 kérdése:

Vese vizsgálat közben meg tudhatjuk azt is hogy terhesek vagyunk? Mert a barátommal ugy csináljuk hogy előtte beteszi csak úgy és csak utánna gumival.

Figyelt kérdés

2014. jan. 9. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
A veséid konkrétan oldalt, és majdnem teljesen a hátadon helyezkednek el. A méhed pedig AZ alhasadban. AZ ultrahang nemfogja látni a terhességet. Ha aggódsz, akkor vegyél egy terhességi tesztet.
2014. jan. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi :) nem aggódok csak az anyám! én tudom hogy nincs semmi baj :D
2014. jan. 9. 22:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég optimista (sértő szavakat nem akartam használni) vagy, ha rendszeresen jár benned védekezés nélkül egy hímvessző, és te tudod, hogy nincs baj.
2014. jan. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 xtazin ***** válasza:
Jaj de buta kérdés. Ki szexel úgy hogy először gumi nélkül aztán meg azzal, ennek mi értelme? Gondolom fiatal vagy még de ha így csináljátok hamarosan hárman lesztek.
2014. jan. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
xtazin én sem értem mi ebben a jó, de az itteni kérdések alapján elég sokan csinálják.
2014. jan. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jajj olyan izék vagytok. Így is fogy AZ orszàg, tl meg megilyesztitek szegényt :)
2014. jan. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!