Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan nők válasza érdekel,...

Olyan nők válasza érdekel, akik már voltak terhesek, vagy most azok?

Figyelt kérdés
Mik a terhesség valóban legelső jelei? Mert az interneten sok mindent írnak, mégsem tudom mi a valóság. Tehát ha elmarad a menzeszem, mikor fogom tudni hogy valóban terhes vagyok, vagy szimplán csak késik, ha eddig nincs semmilyen tünet?
2014. máj. 28. 11:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

az első jele, amit mindenki tapasztal, hogy kimarad a menzesz.

Sokan egyáltalán nem produkálnak más tünetet. És van olyan is, akinek egyébként sem rendszeres a ciklusa, és ezért később tűnik csak fel neki, amikor már vagy 80 napja nem menstruált :))

nekem 40 naposak a ciklusaim, már 6 hetes voltam, mire kiderült hogy terhes vagyok. Teljesen tünetmentes voltam, leszámítva hogy nem jött meg, de gondolom, csak késik mint mindig. Viszont tudatosan próbálkoztunk a babán és mivel belázasodtam, vettem egy tesztet, hogy ne kezdjek el ész nélkül gyógyszert szedni mielőtt tudnám hogy van e esetleg baba. Na így derült ki, és legalább innentől még két hétig semmi jele nem volt a terhességnek.

kb. a 8 héttől volt gyomorégésem, és füldugulás, mellfeszülés. Semmi más, se hányás, se görcsök.

Tehát egyénenként elég eltérő ki mit tapasztal.

Ha esetleg próbálkoztok, és szoktad mérni a testhőd (a peteérés miatt) akkor abból már sejtheted, ha tartósan 37 fok körül marad, és nem esik lejebb és meg sem jön a menstruációd. Ez már elég gyanús..

aztán első tünetek között van a mellfeszülés és a mindjárt meg fog jönni érzés, de ezeket általában mindenki összekeveri a mensivel és azt hiszi, hogy csak meg fog neki jönni...

Ha szerencséd van, tapasztalsz pár csepp pecsételő vérzést, a ciklus vége felé, ami a beágyazódásra utal, de szintén nincs meg mindenkinél..de ebből is lehet sejteni.

Az émelygés, gyomorégés inkább csak a 7. hét felé kezdődik....

2014. máj. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 ivilicious ***** válasza:
Leszakadtak a melleim,de a teszt negatív volt:) aztán meg a jó kis hányinger :)
2014. máj. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"az első jele, amit mindenki tapasztal, hogy kimarad a menzesz."


ezt alapból cáfolom :-)))

nekem simán volt még 2-3 vérzésem utána, igaz egyre kevesebb nem véletlen volt h csak a 12-16 hétben tünt fel a terhesség :-)

2014. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!