Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valószínű, hogy terhesek...

Valószínű, hogy terhesek leszek, én szeretném a babát, de a szüleim kitiltanának. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

A párommal mindig védekeztünk, viszont a legutóbbi alkalommal elszakadt a gumi. Van még 2 napom, hogy 72 órás tablettát bevegyek. A párom és én is, ha úgy alakulna megtartanánk a babát, viszont a szüleim minden apró cseprő dologgal kapcsolatban kiabálnak velem. Így most azt sem merem megmondani anyának, hogy esetlegesen kísérjen el nődokihoz, hisz most mennék először.

Mi tévő legyek?



2014. júl. 20. 21:30
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
egyébként 22 éves vagyok. :)
2014. júl. 20. 21:32
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen már elég nagy vagy hozzá, hogy egyedül elmenj a nőgyógyászhoz.

Mitévő légy?

Holnap reggel felhívsz egy nőgyógyászt, és kérsz időpontot.

2014. júl. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Sok sebből vérzik a dolog... :(

1. ennyi idősen már rendszeres nőgyógyászati rákszűrésre kéne járnod, és kontrollra.

2. anyukád nem kell, hogy elkísérjen orvoshoz, ha elég felnőtt nőnek érzed magad egy GYEREK felneveléséhez, akkor ez elég alap dolog, azt hiszem

3. ha egy felnőtt nő gyerekre vágyik, pont letojja, hogy a szülei kiabálnának-e vele vagy sem. Ez tinikorban elmúlik...vagy kitart, de akkor még nem beszélhetünk felnőtt nőről.

4. amíg olyan dolog jön ki a szádon,hogy "nem merem megmondani anyának", addig nem vagy felnőtt.


Egy szó, mint száz: menj el orvoshoz, ha már ott vagy vegyen le rákszűrést, vizsgáljon meg, irass fel egy 72 órás tablettát, és akkor vállalj babát, ha felnőttél. Először légy nő, aztán anya!


N30

2014. júl. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%

Külön laksz/laktok a szülőktől? Dolgozol/dolgoztok és magadat/magatokat tatod/tartjátok el vagy a szülők tartanak el téged/titeket?

Ezek elég fontos kérdések azért és ezekről nem ejtettél szót.

2014. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
4-es: szerintem ezek lényegtelen kérdések. Egy gyereklány lelkülettel nem kéne szülővé válni. Először fel kell hozzá nőni. Teljesen mindegy, hogy van-e pénzük és lakásuk. Ő még ott tart, hogy fél az anyukájától, mert nem úgy viselkedik, ahogy tőle azt elvárják. Meg jujj, nőgyógyász, kísérjen el valaki... Nem teljesen mindegy, hogy van -e munkahelye? Egyelőre szerintem máson kell dolgozzon, nem egy gyerek eltartásán, főleg most, hogy __még van választási lehetősége__!
2014. júl. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
Ezt a paroddal kell megbeszelned lenne mibol felnevelnetek? Miert kell anyudnak elkiserni orvoshoz ezt nem ertem? Azt irod 22 eves vagy ha esetleg osszejon a baba akkor is sokszor kell majd menned.
2014. júl. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele, csak elég rossz hogy 22 éven keresztül az hallgatok, hogy te egy "senki" vagy. El tudnánk tartani. A dokit illetően, még is az anyukám, gondolom sokan az anyukájukkal mentek. Mégis az anyám, annak ellenére, hogy a támogatására nem nagyon számíthatok.

És jó anya lennék, főleg mivel nap mint nap kisgyerekekkel vagyok körülvéve..

2014. júl. 20. 21:48
 8/18 A kérdező kommentje:
Ők pedig nagyon szeretnek, és ha már nem megyek dolgozni, mindig keresnek :)
2014. júl. 20. 21:48
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha el tudjátok tartani, meg vannak a feltételek, mindketten akarjátok akkor a pároddal menj el az orvoshoz. Ha netán terhes leszel úgy is nagyrészt velefogsz járni az orvoshoz nem pedig az anyukáddal.
2014. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
A nemi életet tud élni, az találjon már el anyuka nélkül egy orvoshoz. Legközelebb anyuka húzza fel a gumit is?
2014. júl. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!