Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valószinű hogy a teszt volt...

Valószinű hogy a teszt volt rossz?

Figyelt kérdés

tegnap csináltam egy tesztet,amit szabad szemmel,fénynél lehetett csak látni,de nagyon-nagyon halványan a 2. rózsaszin csikot.Lefotóztam,de nagyon rossz a képminőség,semmit nem látni,igy ki is töröltem....Ma 2-t is csináltam,és mindkettő negativ.

Ezek szerint rossz volt az első teszt?

A mezeszem össze-vissza van egyébként,tehát most az nem mérvadó mikor kellett volna megjönnie.A múlt havihoz képest 8napja késik.Volt hogy 1hónapot kimaradt,de a leggyakoribb az 1-2 hetes késés.


2014. jún. 25. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a márka, ugyanaz az erősség, reggeli vizelet stb.?
2014. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
márka ugyanaz,tegnap estiből volt a nagyon halvány pozi,ma első reggeliből,és egy késő délutániból lett a negativ.
2014. jún. 25. 20:42
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen. Egy patikai tesztel jártam így. Halvány pozitívat mutatott, és közbe semmi sem volt.
2014. jún. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hmm. Tudom, hogy nagyon sokaknak volt már hamis pozi(nak) tűnő tesztje, nekem még nem. Illetve legutóbb 7. DPO-on teszteltem egy ilyen ablaknál forgatós pozit. Aztán 8-9-10. napon negatív, 11. napon pozitív. És utána is... :) Ugyanaz a márka.
2014. jún. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..



olvasd el ez az én kérdésem...egyre több ilyen van hogy hamis teszt...

2014. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm nektek!

Hát nem tudom....lehet rossz volt az a teszt pont.Az a halvány pozitiv teszt adott egy kis reményt,úgy megörültem,úgy szeretném,de utána az a pár negativ teszt...már nem bizakodok.Ma is csináltam egyet,az is totál negativ lett.

A kiirásba elirtam,tegnap volt a 10.napja hogy késik az előzőhöz képest,ma a 11.napja,de ugye ez nálam nem meglepő.

Kb 3-4napja fájdogált a hasam pár napig,szurkált folyamatosan,mint mielőtt megszokott jönni,biztosra is vettem hogy reggelre megjön,de azóta se,meg a görcsök/szurkálódások is elmúltak teljesen.

2014. jún. 26. 20:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz ő valaszt ad a kerdeseidre :) gondolhatod nalam is a + teszt utan mit ereztunk...aztan megyek wcre es latom hogy jott a havi...na mondom..
2014. jún. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem kell még itt dokihoz rohanni, várjunk pár napot.
2014. jún. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hat ahogy erzi a kerdezo...10 nap keses az nem keves szerintem es valamitől csak van.
2014. jún. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

még nem mennék dokihoz,mert mint irtam,rendszertelen a menstruációm.Volt hogy 1 hónap ki is maradt,ez most volt,a márciusi ami kimaradt.

Egyébként pont emiatt voltam dokinál,de nem talált semmit,se ciszta,semmi.Azt mondta,ha még 1 héten belül sem jönne meg,menjek vissza,de rá 3 napra megjött.

Mivel akkor még nem terveztük konkrétan a kistesót,igy nem jártam utána hogy mi lehet a gond,vagy milyen vizsgálatokat kellene elvégeztetni...

De áprilistól nem védekezünk egyáltalán,szeretnénk még egy gyerkőcöt.

2014. jún. 26. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!