Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valószínű, hogy terhesek...

Valószínű, hogy terhesek leszek, én szeretném a babát, de a szüleim kitiltanának. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

A párommal mindig védekeztünk, viszont a legutóbbi alkalommal elszakadt a gumi. Van még 2 napom, hogy 72 órás tablettát bevegyek. A párom és én is, ha úgy alakulna megtartanánk a babát, viszont a szüleim minden apró cseprő dologgal kapcsolatban kiabálnak velem. Így most azt sem merem megmondani anyának, hogy esetlegesen kísérjen el nődokihoz, hisz most mennék először.

Mi tévő legyek?



2014. júl. 20. 21:30
1 2
 11/18 zabmester ***** válasza:
100%
Igen, az anyukájukkal mennek sokan: a kislányok! Nem bunkózásból, de tényleg ennyi idősen minek neked szülői kíséret? Ahányszor dokihoz megyek, 14-15 évesnél idősebbeket nem látok szülővel, sőt, még ők is sokszor egyedül, vagy barátnővel mennek, nem anyukával.
2014. júl. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs igazatok.

Van egy fiam,most tervezzük a kistesôt.

Èn is anyuval jàrok orvoshoz,sôt,a fiam születèsekor is ragaszkodtam hozzà,hogy ott legyen.

Nagyon szoros a kapcsplatunk,mikor elhatàroztuk,hogy jöhet a tesó,bizony fèlve mondtam el neki,mert nem tudtam mit szól majd.

Nagyanyàmnak meg el sem merem mondani,mert leszedi a fejem :))

2014. júl. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

13 évesen voltam először nődokinál, apám vitt, de csak azért, mert autóval kellett menni én meg ugye nem vezethettem. Kint megvárt.

Anyám szerintem soha nem jött, nem is igényeltem, apám is csak sofőrködött.


Szülésnél is csak a férjem jött be, az ő jelenléte viszont fontos volt számomra.

Anyámmal beszélgettünk utána, mondta, hogy ne értsem félre, de ő nem szívesen jött volna be, ha őt kértem volna meg - egyszerűen úgy érzi, hogy nem ő való oda. Apámmal együtt kint izgultak a váróban, így volt a legjobb mindenkinek.


Kérdező, hogy érted hogy kísérjen el? Még a vizsgálatra is menjen be veled?

2014. júl. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem kell bejönnie a vizsgálatra, csak üljön a váróban, vagy mint nálad az autóban. Csak egyszer szeretném azt érezni, hogy támogat, segít, és nem üvölt velem...
2014. júl. 21. 08:17
 15/18 anonim ***** válasza:
19 évesem tervezett babánk összejött.Onnan kezdve egyedül mentem az orvosokhoz, pedig másik városban volt. Amikor eljött az az utolsó pár hét amikor ctg-re kellett mennem, éddesanyám akkor jött velem, hogy ha ne adj isten megindulna a szülés, ne egyedül legyek (38-39 hetesen előfordulhat)
2014. júl. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
15-ös vagyok. még annyit, hogy ha külön éltek, vagy megoldható mihamarabb, fel tudjátok nevelni, elég érettnek érzitek magatokat az éjszakázáshoz, akkor ne az édesanyád szava legyen már a döntő! Ti fogtok fent lenni vele, esetleg a lázas, akkor borogatni, ti fogjátok etetni, tanítani, akkor tessék a talpatokra állni, és megmondani a családtagoknak,hogy ha tetszik ha nem, ti vállaljátok a babát!
2014. júl. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
12-es: igen, te is remek példa vagy. Szerinted egészséges ez a viszony? Sosem merült fel benned az igény az önálló életre?? N30
2014. júl. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Önàlló èletet èlek,mègcsak nem is egy vàrosban lakom anyukàmmal.

Nyilvàn,ha nem tetszene neki,mi akkor is vàllalnànk a babàt,de nekem igenis fontos,hogy az èdesanyàm mellettem àlljon.

Amikor a fiam apja rèszegen nekem akart jönni,mert kidobtam,anyu volt az,aki elèàllt.

Anyu volt az,aki ellàtta a fiamat,miközben èn durvàn gyulladt gàtsebbel felkelni sem bírtam,stb.

Nekem ez fontos. Ès ettôl èn nem èrzem magam gyereknek,inkàbb örülök,hogy tudom,bàrmikor,bàrmiben szàmíthatunk egymàsra.

2014. júl. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!