Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez így normális, csak ennyit...

Ez így normális, csak ennyit tehet az orvos?

Figyelt kérdés

Voltam múlthéten hormon vizsgálaton.Progeszteron:1,18 ng/ml

Tesztoszteron:109,8 ng/ml.Szóval nem jó ...PCOS vagyok,de ezt már tudom 8 hónapja.


Van egy gyermekem 3 éves, és szeretnénk még egy gyerkőcöt.

Na mindegy folytatom a problémámmal.Kérdeztem az orvost,hogy most esetleg szednem kéne valamit,vagy további vizsgálat stb. mert már nagyon szeretnénk babát.


Erre a doki: ő csak azt tudja tanácsolni,a szervezetemet állítsam vissza olyanra,mint mikor teherbe estem az első gyermekemmel!?!

Mondom ennyi?Igen ennyi.Úgyhogy most egy kicsit elszomorodtam :S Mert ha ez ilyen könnyen menne,nem mentem volna el orvoshoz. Vagy igaza van?Ilyen esetben másnak is ezt mondják?(sztk-s rendelésen voltam)Előre is köszi a válaszokat.Esetleg ha valaki tanáccsal el tudna látni,hogyan eshetnék megint teherbe,nagyon megköszönném :)


2010. jan. 18. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos tanácsot nem tudok adni hogyan ess teherbe, mert nekem sem sikerül, de az biztos, hogy menj másik dokihoz!

Sőt ha megteheted menj magánrendelésre, ott jobban figyelnek az emberre, természetesen pénzbe kerül, de hát ez van!

Egyébként sokszor olvastam, hogy a PCOSok keményen diétáznak és gyógyszert is szednek.

Próbálj erre rákeresni,akár itt is, találni fogsz néhány tippet!

ÉS, ORVOS VÁLTÁS!

2010. jan. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Másik orvos. Ha ő is ezt mondja, akkor legalább megnyugszol.
2010. jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is keres másik orvost. Nekem is magos volt a tesztoszteronom (11 ng/ml).Nekem akkor azt tanácsolta, hogy szedjem a diane-35-öt fél évig igaz ebben a fél évben nem eshetem teherbe mert ennek a gyógyszernek fogigátló mellékhatása volt. Utána elküldött hormonvizsgálatra és teljesen normális lett a tesztoszteron szintem. Sztk-s rendelésre járok szerencsére én kifogtam egy rendes dokit na persze én is sok nőgyógyásznál jártam mire megtaláltam.
2010. jan. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!