Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ennyi hőingadozás normális? 3...

Ennyi hőingadozás normális? 3 tesztet csináltam, halvány pozitívak lettek, de az orvos még semmit nem lát!

Figyelt kérdés

[link]

Minden véleményre kíváncsi vagyok.

Köszönöm.


2009. jún. 6. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Persze hogy nem lát!! Terhesség 4-5 hetesen látszódik Uh-on.Nyugi!! A pozitív az pozitív,ha nem fogsz vérezni,nincs semmi gond.
2009. jún. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy a hőingadozás a hormonális elégedettlenségre utal, bár nem vagyok szakértő. Nincs pecsételő vérzésed? Szerintem menj vissza a dokihoz, hogy írjon fel megtartó gyógyszert, az nem árthat és sokkal több az esélye hogy megmaradjon a baba.

Szerintem is babás vagy ha a teszt még halványan is de +.:) Vigyázz magadra és szurkolok!

2009. jún. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Semmi rossz tünetem nincs,nem vérzek,és csak a szokásos émelygéses,cici fájós,derék leszakadós érzésem van.Hétfőn megyek vissza a dokihoz,akkor szóljak neki a gyógyszerről?Ő miért nem mondta automatikusan?
2009. jún. 6. 11:06
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja,a kaja szagtól való undorodást elfelejtettem.
2009. jún. 6. 11:07
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Talán azért nem, mert még túl korai a terhesség nem vérzel, nincs fájdalmad és nem akar nyakra főre felírni mindenkinek gyógyszert. Vidd el a hőgörbédet, mutatsd meg neki ( éretni szoktak hozzá), ebből látni fogja, hogy komolyan szeretnél babát, így biztosan segíteni fog és mindent meg fog tenni, de kicsit azért erőszakosnak kell lenni, mert sajnos nem minden automatikus.
2009. jún. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Elvittem a görbét,meg is nézte de nem mondott rá semmit.Azért csináltam ennyi tesztet,mert mind halvány.

2 naponta csináltam,akkor már erősödnie kellene,nem?

2009. jún. 6. 11:22
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja,és első válaszoló írta,hogy 4-5 hetesen már látszik.Akkor most én mennyi idős vagyok,ha 2-án (nem kellett megjönnie?Szerintem 4 hetes pár napos.
2009. jún. 6. 11:23
 8/11 anonim ***** válasza:
ted fel a képet róla. képfeltöltés.hun,és belinkeled ide a képet.
2009. jún. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudtam feltenni ide a teszteket.Sajnálom!
2009. jún. 6. 16:19
 10/11 A kérdező kommentje:

képfeltöltés.hu mindig azt írja ki,hogy túl nagy a fájl,pedig egyesével fotóztam le a teszteket.

Bocsi

2009. jún. 6. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!