Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bébi vagy nem bébi? Kíváncsi...

Bébi vagy nem bébi? Kíváncsi vagyok a tapasztaltak véleményére!

Figyelt kérdés

pénteken kellett volna megjönnie,de nem jött...:)..pedig nekem napra pntosan mindig 28 napra megjön..vagy max 1 nappal előtte. VISZONT...másnap csináltam tesztet ami negatív lett...:(...azóta sem jött meg...gyakran kell pisilnem..a derekam is fáj néha, péntek óta rámjön az enyhe hasfájás..mintha meg akarna jönni...de még nem jött.Van, hogy valamibe beleharapok és hányingerem lesz..

Ti mit mondtok?:)a válaszokat előre is köszönöm!:)


2010. jan. 18. 13:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
szerintem akár baba is lehet. de ha elmész nőgyógyászhoz, akkor ő meg tudja mondani, nem?:)
2010. jan. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ...:)

persze tudom, hogy dokihoz kell menni...csak ...régóta várt baba lenne..és jó kapaszkodni valamibe...és a legfontosabb amiért kérdeztem...hogy negatív lett a teszt...

2010. jan. 18. 13:18
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
esetleg vegyél másfajta tesztet is, ha nem bírod kivárni a dokiig. lehet csak a teszt nem túl jó. de azért nagyon ne bízd el magad, ha mégsem jött össze, akkor rosszabb lesz:S
2010. jan. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Szia ! Nekem a 31. napon volt halvány pozitív és terhes voltam. Nekem is amúgy 28 napos ciklusaim vannak. Nem érzed duzzadtnak a méhedet ? Melleid ? Nekem néha úgy fájt majd meg orultem nem tudtam oldalt se fekudni. Jó persze mindenkinél más de hátha......Kívánom hogy babád legyen. Mi csak leghamarabb márciusban próbálkozhatunk vele. Remélem mielobb újra sikerul nekunk is. Sok szerencsét jó egészséget nektek !
2010. jan. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

hogy duzzadtnak érzem e méhem?nemtudom...azt érzem hogy van..érzem a méhem..ahogy levegőt veszek ahogy most éppen fekszek úgy mégjobban...

hívtam a nőgyógyászt...azt mondta majd 2 hét mulva menjek..mert ez még korai időpont most..

köszönöm a jókívánságot...:) kívánok Nektek is 2 csíkot a közeljövőre!:)

2010. jan. 18. 15:07
 6/23 anonim ***** válasza:

Én 3 különböző tesztet vettem, és mindhármon nagyon halvány csík volt, először azt hittem csak behallucináltam:) most 18 hós fiam van:)

sok szerencsét Neked is!

2010. jan. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
az előző vagyok, azt nem írtam, hogy szerintem is lehetséges, azért próbálj ki másik tesztet 1-2 nap múlva..
2010. jan. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

nem akarom elvenni a kedved!

a mult honappban annyira vartam hogy ne jojjon meg hogy ra stresszeltem es 3 napot kesett!kozbe persze mindennap negativ teszt en meg csak remenykedtem megis.

azota megtanultam ha a teszt negativ a nemvart napjan akkor sajnos nincs is baba

bar kivanom hogy neked ne igy legyen ez csak az en tapasztalatom

2010. jan. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

tegnap elég rosszul voltam..fájt a fejem..hánynom kellett...na mondom most megjön...de még mindig nem jött meg..imádom a tejet...reggel beleittam és nem esett olyan jól...émelygek is kicsit...a méhem és a derekam folyamatosan érzem...

2010. jan. 19. 09:32
 10/23 anonim ***** válasza:
Úgylátom egy cipöben járunk nekem nekem is mindig 28 napos a mensim 14 re nem vártam és nemis jött!tesztet sajnos még nem tudtam csinálni:(:(:(:(fáj a derekam meg szúrkál az alhasam!remélem baby van a dologba!csak nemtudok elmenni tesztet venni:(:(:(:(puszi nektek baba21
2010. jan. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!