Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhessegi tesztet hasznaltam...

Terhessegi tesztet hasznaltam menses alatt?

Figyelt kérdés

Mara vartam a mensesem es gyengen megjott viszont a hanyinger es az eros mell fajas is megvan meg.ezert csinaltam egy gabriel nevu tesztet de ugye picit "olyan "volt a vizelet .nagyon halvany lett a teszt csik joforman csak a teszt csik szelei.

Lehet azer mert menses kozbe nem kellet volna tesztelni?


2014. aug. 31. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tudsz tegyél fel képet. Egyébként nem számit, hogy vér is került bele mert a teszt a HCG nevű hormont ismeri fel, szoval ha pozi kett a teszt akkor vér ide vagy oda, van ez a hormon a szervezetedben
2014. aug. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na erre en is kiváncsi lennék . Amugy ugy van ahogy első írja :)

Tegyél fel képet :)kepfeltoltes.hu

2014. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom hogy valaszoltatok a kerdesemre.kepet nemtudok felteni mert kidobtam mar.es erosen meg is jott a mensesem mara.

Ezek szerint teves volt a teszr.

2014. szept. 1. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!