Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Qupido terhességi tesztet hol...

Qupido terhességi tesztet hol tudok venni? (még sosem használtam, de ezt ajánlották)

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Drogériában, vagy gyógyszertárban próbáld meg szerintem, ott a legnagyobb a valószínűsége szerintem.
2014. ápr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Rossmanban nem volt, akkor megnézem a DM-ben, vagy a nagyobb gyógyszertárban :)
2014. ápr. 24. 11:17
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem gyógyszertárba probáld meg, max rendelésre fognak hozni... én dm be még sose láttam.
2014. ápr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyogyszertarban lehet kapni, bar en Pesten mar nem kaptam ilyet, helyette a Valentint ajanlottak. Elso terhessegnel teszteltem qupidoval, 3at hasznaltam el, csak nemvart utan 3 nappal lett pozitiv! Mig mas tesztek mar reg pozik voltak. Valentint most hasznaltam masodik terhessegnel, ez a teszt is kukq, kettot vettem belole, nemvart elott 2 es 1 nappal hasznaltam el, mindketszer negativ volt, mas teszt meg mar halvanyan pozitiv, tobbet nem ia vettem ilyet. Tudom, sokan szidjak a clearbluet, de sokan szeretik is. En mindket terhesseg elott kilo szamra teszteltem ezzel es a legjobb, nekem bevalt. Hiaba, csak 25-os erzekenysegu, de annyira jo minosegu, hogy sokkal elobb jelez, mint barmelyik 10-es. A vateras, ebayes olcso 10es tesztcsikok meg semmire nem voltak jok, vegig negativak voltak, mar reg pozitiv volt a digitalis is, akkor kezdtek jelezni, amikor 5 hetesen ultrahangon is latszott a petezsak.
2014. ápr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!