Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 40-éves vagyok. Jul 30-án...

40-éves vagyok. Jul 30-án volt meg utoljára, és utánna aug 22-én vérezni kezdtem, de ez olyan gyenge volt, hogy még betétet sem használtam.5 napig tartott. A terhességi teszt negatív lett. Szerintetek terhes lennék? Semmi jel nem utal rá!

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt már kimutatná a teszt.

Voltár már terhes?

2009. szept. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, 3 gyerkőcöm is van,de egyikkel sem volt semmi előjel.Most is csak annyi,hogy feszül a hasam,de ezt nem veszem előjelnek.Lehet,hogy már klimakszolok!!!!????:(
2009. szept. 8. 13:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet a klimax jele is. Beszélj egy nögyógyásszal.
2009. szept. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos már lehet a korai klimax. Anyukámnak is 43 évesen maradt el a menstruációja. Ez egyénenként más.
2009. szept. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most csináltam újbol terhességi tesztet,és előbb nem látszott semmi, el is raktam, de most újbol megnéztem, és alig látható halvány rózsaszin csík van rajta.Szerintetek ez jelent valamit?
2009. szept. 8. 18:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ez egyre izgalmasabb. Menj dokihoz vérvételre!

Ha korai a menopauza -egyáltalán nem biztos- akkor ajánlom az Aviva tornát. Nagyon hatásos!

2009. szept. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező:Hogy vagytok? Kiderült hogy klimax, vagy baba?
2021. aug. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!