Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy vaklárma?

Terhesség vagy vaklárma?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


Ehónap 7.-én menstruáltam, következő hónap ötödikére esne a következő, pont egy hét múlva.

Huszadikán nagyon görcsöltem, olyan volt, mint a menstruációs fájdalom.

Rengeteget tudok aludni az utóbbi egy hétben és az alhasam néha 'húzódik'...legalábbis ahhoz tudnám hasonlítani ezt az érzést.

Ma pedig jókora csomókat tapintottam ki a mellemben, meg is vannak duzzadva, akkor is fájnak, ha lépkedek. Nem tudom, hogy ezt minek tudjam be. A közeledő menstruációnak vagy gyanakvásra ad okot.

Nektek voltak hasonló tapasztalaitok?


2014. aug. 29. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szokott lenni ilyen menzesz előtt? Szerintem esélyes vagy.
2014. aug. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak a mellem szokott feszülni, a többit még nem tapasztaltam eddig.
2014. aug. 30. 08:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a görcs nem csak az ovu miatt volt? Kb akkor lehetett... Mellduzzadás nálam mensi előtti pár napban mindig van.
2014. aug. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem elég esélyes, hogy baba van a dologban:) Várd meg az ötödikét és ha nem jön meg csinálj egy tesztet:) De mint mondtam esélyesnek látom a dolgot!!:)

Megy a drukk..

25hkm

2014. aug. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Erika0318 válasza:
8.án csinálj tesztet ha nem jön meg addig , vagy ha halvány vagy negatív az eredmény akkor 2-3 nap múlva reggel újjat ! Nekem így derült ki hogy babát várok, és kb én is ezekkel gondokkal küszködtem, csak nekem picit fájt a hasam az elmaradt mensz előtt !
2014. aug. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!