Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelenthet terhesseget?

Jelenthet terhesseget?

Figyelt kérdés
Mensi utan 1 nappal voltam egyutt a baratommal es belem elvezett ..tortent ez 2hete ..azota gorcsolok es szurasokat erzek ma volt feher folyasom es ma meg mertem a homet es 35tol felment 36ra ..

2014. aug. 27. 18:10
 1/5 Melissza ikszdé válasza:
sziia. Énis szoktam görcsölni mielött megjön és mellé a mellem is fájni szokott kb egy héttel elötte de változó lehet . Ha nem jön meg amikorra várod, akkor tesztelj az elso kimaradott napon. Ha tesztelsz dmben vagy gyógyszertárban vedd meg . (gyógyszertárba drágább) . Nekem a be sure volt jo .2öt vegyél es elsö pisiböl nézd. voltam ènis hasonló helyzetben mint te, csak nekem nagyon halvány pozi volt.. de azóta már megjött. (pozitiv teszt a párás levegö miatt volt ami kiemelte a második csíkot.)
2014. aug. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ertem koszonom :)
2014. aug. 27. 18:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Micsoda? Létezik ilyen, hogy párás levegőtől pozitív lesz a teszt???
2014. aug. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Melissza ikszdé válasza:
Nem pozitiv, csak nagyon halvanyan latszodott a masodik csik. 2 alkalommal is voltam igy meg sem vagyok terhes. 10 perc utan jott ki a masodik es latszodott halvanyan szinte allig lathatoan. De par orawal kesobb eltunt. Egyik ismerosom aztmondta ez csak a paras levegotol van, mert megjelent a masodikcsik helyenek vonala. Nemtudom mi igaz ebbol, de a tesztet 3honappal ezelott is ugyanigy
2014. aug. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Melissza ikszdé válasza:

Bocsanat veletlen elkuldtem :S megbolondult a telefonom.

3 honqpja is igy volt a tesztem, de terhes nemvagyok es 3 hete is ugyanigy teszteltem. gondolom terheseg kizarhato mert megjott de a teszt sem erosodik.

2014. aug. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!