Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8+0 hetes terhességet már...

8+0 hetes terhességet már lehet hasi UH-val vizsgálni?

Figyelt kérdés
Jövőhéten pont a 8 hetes fordulónapon megyek vissza az orvoshoz, és nem szertném, ha megint hüvelyi uh-val vizsgálna, nehogy baja legyen a babának, nagyon sokat vártunk rá.
2014. aug. 26. 08:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
abszolút remekül lehet mindent látni hasival.
2014. aug. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát engem még 10 hetesen is hüvelyivel vizsgált. Megkérdezheted a hasit de ha nem lát semmit akkor még úgyis hüvelyivel fog. Mondjuk jobb ha rákérdezel előtte mielőtt mennél mert a hasihoz telt hólyag kell, a hüvelyihez meg előtte kell pisilni.


Nyugodj meg egyébként, én 10 hét alatt már 3x voltam hüvelyi uh-n (nem direkt csak mindig volt valami problémám és mondta akkor már nézzük meg a babát is) és nem lett semmi probléma.

2014. aug. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2,es vagyok még valami: nekem ami rossz volt, az 5 hetesen a rákszűrés, az után egy fél napot véreztem rendesen, nagyon megijedtem de a dokim azt mondta ennyitől nem megy el a baba. Amelyik meg elmegy ennyitől azt mondta hogy annak jobb is akkor mert nem lenne egészséges erős baba.
2014. aug. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A hüvelyi ultrahangtól semmi baja nem lehet a babának, nekem még a 12. heti genetikait is azzal csinálták (8 évet vártunk a babára). Amúgy a hasival is látni, csak a hüvelyivel jobban, pontosabban tudnak mérni még az első trimeszterben.
2014. aug. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Nekem az egész terhesség alatt egyszer sem csináltak hüvelyi uh-t, és mégis mindent pontosan láttunk.
2014. aug. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
Hát, nem tudom, hogy lehetett remekül látni vele mindent, de nálam a 12. héten is még hüvelyit csinált a doki, mert a hasi uh-val nem ment semmire. A hüvelyi ultrahang teljesen veszélytelen.
2014. aug. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Terhesség alatt egyetlen hüvelyi uh-om sem volt,szóval van olyan doki és gép,ahol ez megoldható:)
2014. aug. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Azt mondják ez függ testalkattól is. Akinek több a zsír a hasán annak az elejèn nehezebben làtható hasival. Meg olyat is mondtak hogy előtte ne egyen puffasztó ételeket az ember mert ha felvan puffadva a hasa akkor is nehezebben látható.
2014. aug. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. héten is hüvelyi uh-t csináltak, hogy mindenét rendesen meg tudják nézni. Egy hüvelyi uh-tól semmi baja nem lesz a babának, ne izgulj4
2014. aug. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8 hetesen a terhesség megállapításakor hasival néztek. Minden szuperūl látszott.
2014. aug. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!