Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szules utan terhesseg?

Szules utan terhesseg?

Figyelt kérdés

3 hete szultem, gatvedelemmel.

Kezdetektol kivantuk egymast parommal nagyon, mar akkor ereztem hogy nem fogjuk kihuzni a 6 hetet. Tegnap este meg is tortent. Igazabol nem isakartuk csak huztuk egymas agyat es megtortent. Mondtam paromnak hogy meg nem kene, de mar kozbe kikapcsolt az agya meg enis elveztem. Ovszer nem volt itthon mivel meg nem is lehetne hivatalosan egyutt lenni igy anelkul voltunk,azt hittem nem megy el bennem de a vegen meglepetes ert mert elment. Mennyi az eselye hogy ujra teherbe estem? Nem szeretnenk mar babat de gondolom o se fogta fel ugy hogy mar vedekezni kene mert reg kellett mar..


2014. aug. 29. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hűha, ez elég meggondolatlan volt tényleg. Sajnos nem véletlenül mondják a 6 hetet, fertőzésveszély miatt és még sorolhatnám... Egyébként könnyen lehet még teherbe is esel.
2014. aug. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát...hu inkább hagyjuk.
2014. aug. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Ha ez nem kamu, akkor el sem hiszem, hogy vannak ilyen agyatlan szülők...
2014. aug. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Két hüülye egy pár. Gratulálok, értelmes szülők.
2014. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az egyik barátom így született.

az anyukája megszülte a nővérét, ők is egymásnak estek és rá 9 hónapjára ujra szült.

óriási a fertőzés veszély ilyenkor. vagy védekezzetek vagy várjatok még 3 hetet...

2014. aug. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hasonlo keppen voltam en is . Mivel az egesz terhesseg alatt veszelyeztetett voltam ,ezert nem tudtunk egyutt lenni, mar nagyon kivantuk egymast a szules utan (csaszarmetszes volt) .4-5 hetet birtunk ki(nem vedekeztunk) Sajnos mar a hatodik heten jelentkezett az elso verzesem,ugy h elmeletileg siman terhes lehettem volna .Persze utolag belattam en is h felelotlenseg volt,a csaszar miatt amugy is meg legalabb 1 evet kell varni a kovetkezo babaval.Annyi meg hozza tartozik a tortenethez, hogy ez a baba 3 ev sikertelen probalkozas utan inszeminacioval sikerult. Szeretnenk meg babat ,csak most meg tul korai lett volna minden szempontbol.
2014. aug. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!