Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lenne egy teherrbeesös kérdése...

Lenne egy teherrbeesös kérdésem! Valami megbizhato válasz kéne aki ért is hozzá kérem!?

Figyelt kérdés

pontosan november 28.-án voltam barátnömmel együtt utoljára!

azután 2 héttel vagyis decemberben megjött neki a menstruácioja ami fura modon nagyon erös volt még görcsoldo tabletát is kellet bevennie ez szerintünk rendesen lezajlott volt! és most ma már a 35. ciklusnap vagyis 1 hete kásik de nemtudom miért! pedig védekeztünk durex extra safe és még ki is vettem mielöt elmentem volna! ugye ma van 16.-a január 10.-én kelet volna megjönie!! tehát ma csináltunk egy tesztet ami negativ lett de még mindig nemtudjuk miért nemjött meg neki! REMÉLEM .HOGY NINCS TERHESÉG!! már 3 napja nemtudok enni annyit görcsölök a hasam fáj már ,hogy mivégett nemjön meg neki nem akarunk gyereket!! tünetei semmi nincsenek csak annyi ,hogy érzi enyhén a menstruácios görcsöt de igy most csak 3 napja! szerintetek mi lehet itt és megbizhato-e a negativ teszt eredmény 7 hete voltunk utoljára együtt! NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM HA VALAKI MEGBIZHATO VÁLASZAL ÁLL ELÖ KÖSZÖNÖM!!!


2010. jan. 16. 20:08
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
értem köszi a választ kedves vagy! lehet hogy csak jövöhétem fogunk tesztelni ám ma vettem mégegy tesztet ! nemtudom mitöl késhet neki pedig nincs megfázva ! inkább idegeskedett 1 napot rende gyomorgörcsei voltam! egy kérdés ha 7 hete nemvoltunk együtt akkor az 7 hete terheség volna?
2010. jan. 16. 21:30
 12/18 anonim ***** válasza:

Idősebb is lehet 7 hétnél, de ha nem voltatok együtt azóta, akkor fiatalabb terhesség nem valószínű:)

A terhességi kort amúgy az utolsó menstruáció első napjától számolják, ha december 12-én megvolt neki, akkor 5 hetes terhes lehetne. Viszont szerintem ne stresszelj ennyire, ha megvolt neki, és azóta nem szeretkeztetek, akkor nem terhes. Szóval csak nyugi.

2010. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
hát öszintén 7 hete voltunk együtt utoljára ar november 28.-án volt azelött meg 2 honapot nemvoltunk együtt ez 100% mert fejben tartom ott megfogatuk hogy nem kell baj ésa nemvoltunk együtt csak novemberben november 28
2010. jan. 16. 21:44
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az offért, de hány évesek vagytok? Elvileg amióta csak először szexelt a barátnőd, minden évben legalább egyszer el kell menni nőgyógyászhoz. Már csak a rákszűrés miatt is...
2010. jan. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a barátnőd úgy gondolja, hogy nem kell egyből orvoshoz rohanni, viszont ha egészséges nő szeretne maradni, akkor ideje lenne megbarátkozni a gondolattal, hogy ILLIK nőgyógyászhoz járni, mondjuk minimum évente. Egy 5 napos késés semmi extra. Nekem is van hogy egy évig óramű pontosságú, aztán ingadozik, majd megint beáll. Igyon vagy egy liter cickafark teát pár napig, ez segíthet abban hogy megjöjjön.
2010. jan. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
5 honapja nemvagyunk szüzek! csak enyhe görcsölés 4 napja lesz ma van mikor megerösödik az a görcs! de 7 hete volt tegnap 16.-án ,hogy utoljára szeretkeztünk és nem volt hiba kivettem elötte mielött elmentem ezt nem értem még levegöt is fujtam a gumiba igy nem tettem a számhoz de belefujtam és összefogtam a gumit és a végéig huztam a kezem és vártam hátha leereszt néztem szemel egyfojtában és nem lett kisebb amugy ö februárban lessz 18 éves! az abortuszt meglehetne csinálni ugy ,hogy a szölök netudjanak rola? mert hatalmas háboru lenne ebböl és még nekünk se kell gyerek
2010. jan. 17. 08:09
 17/18 anonim ***** válasza:
Húúúú. Már nagyon előre gondolkozol. Szerintem nem terhes a barátnőd. De a legbiztosabb egy doki. Valamikor úgy is el kell kezdeni. Évente legalább egyszer úgyis kellene járni. az idők végzetéig nem húzhatja a dolgot. 1. voltam.
2010. jan. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egyébként meg az abortusztól nem fél, attól meg igen, hogy "egy idegen pasi turkál" benne?
2010. jan. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!