Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lenne egy teherrbeesös kérdése...

Lenne egy teherrbeesös kérdésem! Valami megbizhato válasz kéne aki ért is hozzá kérem!?

Figyelt kérdés

pontosan november 28.-án voltam barátnömmel együtt utoljára!

azután 2 héttel vagyis decemberben megjött neki a menstruácioja ami fura modon nagyon erös volt még görcsoldo tabletát is kellet bevennie ez szerintünk rendesen lezajlott volt! és most ma már a 35. ciklusnap vagyis 1 hete kásik de nemtudom miért! pedig védekeztünk durex extra safe és még ki is vettem mielöt elmentem volna! ugye ma van 16.-a január 10.-én kelet volna megjönie!! tehát ma csináltunk egy tesztet ami negativ lett de még mindig nemtudjuk miért nemjött meg neki! REMÉLEM .HOGY NINCS TERHESÉG!! már 3 napja nemtudok enni annyit görcsölök a hasam fáj már ,hogy mivégett nemjön meg neki nem akarunk gyereket!! tünetei semmi nincsenek csak annyi ,hogy érzi enyhén a menstruácios görcsöt de igy most csak 3 napja! szerintetek mi lehet itt és megbizhato-e a negativ teszt eredmény 7 hete voltunk utoljára együtt! NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM HA VALAKI MEGBIZHATO VÁLASZAL ÁLL ELÖ KÖSZÖNÖM!!!


2010. jan. 16. 20:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Menjetek el egy dokihoz, ő biztosan megnyugtat titeket. Komolyan! Biztos választ én sem adhatok. Doki! Minél előbb!!!
2010. jan. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Akármi okozhat csúszás, még a rendszertelen szexuális élet is (7 hete voltatok utoljára együtt).
2010. jan. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

teljesen biztos, hogy nem terhes!!!! Szerintem azért görcsöl mert meg fog jönni neki. Ne aggódjatok! Késik neki de az bármitöl lehet. Például múlt hónapban nekem az idegeskedéstöl késett...

22/L 5 hetes

2010. jan. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
én is szeretnék dokihoz menni de ö nagyon fél a nögyogyásztol! lehetettlen rávenni ,hogy elmenyen! szerintetek akkor terhes lehet vajon megbizhato az eredmény?
2010. jan. 16. 20:23
 5/18 anonim ***** válasza:
szerintem is csak kesik menjetek el dokihoz nekem is kesett ebbe a honapba 33 napon jott meg azelott sosem kesett annyit
2010. jan. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
de neki ma van a 35. ciklus napja!!! és nagyon fél hogy benne tirkál egy ismeretlen férfi ezért lehetettlen rávenni ,hogy elmennyen!!!szerintetek megbizhato a válasz?
2010. jan. 16. 20:42
 7/18 anonim ***** válasza:
Csináljatok még egy tesztet, reggeli vizeletből, ha valóban terhes a barátnőd, akkor már ki kell mutatnia. Ha az is negatív, akkor nem terhes.
2010. jan. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy a ciklusának most van a 35. napja, még nem feltétlenül terhes, más oka is lehet, hogy késik a menstruációja, ő is ember, nem robot. Teszt, és kiderül. És nem ártana rábeszélned a nőgyógyászra, legalább a rákszűrést végeztesse el időnként.
2010. jan. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
köszönöm ez végre egy válasz! ma csináltunk ahogy irtam az negativ lett de holnap csináljunk mégegyet? mert gondoltam .hogy jövöhétvégén hátha megbizhatobb a eredmény! és akkor miért nem jött még meg ha ma van a 35. ciklusnapja?
2010. jan. 16. 20:49
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen csináljatok holnap még egyet, ahogy írtad 7 hete voltatok utoljára együtt, egy hét hetes terhességet tutira kimutat a teszt. Amúgy, ha a mai negatív volt, akkor nincs baba, de nekem úgy tűnt, nagyon ideges vagy, ezért javasoltam a holnapit. És reggel csináljátok, első vizeletből, abban a legmagasabb a hcg szint. A mensi meg késhet akár egy felfázástól, vagy akár stressztől is. Életkori adottság is lehet, ha még nem állt be a ciklusa normálisan, akkor akadhatnak eltérések. Velem előfordult az egyetemen, hogy a stressztől 48 nap után jött meg, tehát majdnem egy teljes hónap kimaradt.
2010. jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!