Várandós lehetek?

Figyelt kérdés
megduzzadt a cicim, eléggé meghíztam, és nagyon sokat eszem estefelé, ráadásul nagyon sokszor vacsora után is éhes vagyok. nem vagyok érzékeny a szagokra, viszont volt olyan étel amit előző nap este jóízűen majszoltam, reggel pedig már undorodtam tőle. a pocim, meg nagyon érzékeny a nyomásra, és néha olyan feszülős érzésem is van a hasam tájékán.
2007. okt. 21. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Lehetséges, hogy terhes vagy. Csinálj egy tesztet reggel és kiderül. Ha negatív ismételd meg 1 hét múlva. ha akkor is negatív akkor valószínű, hogy nem vagy terhes.
2007. okt. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A tünetekből itélve akár az is lehetsz,de biztosabb ha csinálsz egy tesztet.Azt nem emlitetted hogy elmaradt-e a mensid,pedig ez fontos lenne.A tesztet csak akkor végezd el ha már vége a ciklusodnak és nem jött meg a mensid.Ha előbb csinálod negativ eredményt kaphatsz,ami nem biztositja hogy nem vagy terhes!
2007. okt. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!