Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek várandós? Tüneteim...

Lehetek várandós? Tüneteim vannak.

Figyelt kérdés
Ma reggel hányingerrel ébredtem, de nem volt erős, és nem is tartott sokáig, max 1-2 perc, hasszurkám szokott lenni, és nagyon álmos vagyok, pedig már 11kor lefeküdtem, és reggel 9kor keltem, éjjel pedig 3-szor is kimentem pisilni. 27-re nem várom, de előbb nem akarok tesztelni... Örülnék neki nagyon, de nem akarom bele élni magam...
2009. ápr. 23. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hát...nem tudom sajna nekem is volt hányingerem és elég fura volt de sajna tegnap megjött, de attól neked még bármi lehet, nem akarlak elkeseríteni de leírásod alapján te már beleélted magad.
2009. ápr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is 27-re nem várom, de semmit nem érzek. Én ennek most örülök, mert eddig amikor éreztem valamit, akkor mindig megjött. A tüneteid bíztatóak, de lehet még koraiak, szóval ne éld bele magad. Nekem is ilyesmi tüneteim voltak az első terhességemkor, de már nem emlékszem mikor kezdődtek, de szerintem csak a nem várt után. Kár, hogy nem írtam feljegyzéseket róla anno.

Amúgy szorítok mindkettőnknek! Én csak 1-én tervezem a tesztelést, de lehet nem bírom addig.

2009. ápr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem sikerül mindenkinek
2009. ápr. 23. 11:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy aki nagyon szeretne babát, mindenféle tünetet érez - én is így vagyok ezzel - aztán a baba sajnos nem jön.:(


Lehet, hogy nekünk az lenne a tünet, ha nem lenne tünet. (?)


Azért drukkolok!

2009. ápr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezek csupa olyan tünetek, amiket simán lehet pszichésen produkálni vagy érezni vélni. Első valamirevaló tünet, hogy nem jön meg. Addig, türelem és hajrá:))))
2009. ápr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azért gondoltam, mert már harmadik hónapja, hogy próbálkozunk, de eddig nem éreztem semmit, és mindig tudtam, hogy nem lesz... most először érzek ilyen tünetszerű "dolgokat"

Egyébként köszönöm a válaszokat!

2009. ápr. 23. 12:25
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem semmi tünetem nem volt, csak a nemvárt előtt voltam olyan tünetek, mintha megjönne, de semmi sem jött, 3. napon teszteltem +-at.

várj még vele, és ne éld bele magad tulságosan, előző hónapban én is így jártam.

2009. ápr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!