Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok errol a tesztrol...

Mit gondoltok errol a tesztrol (kep csatolva)?

Figyelt kérdés

[link]


Nem rendszeresek a menszeszei, ezert azt se tudom, hogy mikor kene megjonnie. De azt hiszem kb.2 hete volt pe-m.


2014. aug. 23. 18:26
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
nem egy vagyok :)) nem tudom miért :) csak azért írtam újra mert még 1-szer ránéztem a tesztedre :))
2014. aug. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:

Azokon a teszteken ahol nyíllal jelölöd, hogy hol látod a második csíkot....az negatív, a második csíknak nem ott van a helye...



ettől még később lehet, hogy pozi lesz.

megy a drukk. :)

2014. aug. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 A kérdező kommentje:
Utolsó, a ma feltett képen is negatív? Ha igen, akkor az lh miért ilyen erős?
2014. aug. 24. 12:51
 24/59 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.


A kérdéssorba kinkelt képed az egy LH teszt ugye? Az negatív. A képeken amiken nyilakkal van jelezve a második csík helye az nem jó, mert nem ott kell lennie. A ma feltett képek közül a HCG teszt negatív, csak szürke száradási csík van rajta. Az LH teszten egyértelmű a csík.

Szerintem csak nagyon korán teszteltél.

2-3 naponta tesztelj HCG-re. Pláne ha nem tudod pontosan, hogy mikor volt pé-d. ha tudni lehetne, hogy mikor volt pé és mikor volt együttlét és, hogy mikor nem kéne megjönnie akkor könnyebb lenne utána számolni.

Szerintem lehet itt még baba. :) Csak annyi biztos hogy a HCG tesztek még negatívak.

2014. aug. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
10-es vagyok. A main már én is látom a második csíkot!Halkan gratulálok!
2014. aug. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 A kérdező kommentje:
18-án voltunk együtt utoljára (utána kérdeztem a férjemnél, én nem tartom számon.:P). Előtte sem voltunk együtt kb. 2 hétig. Azon a napon lett pozitív az lh teszt is és másnap reggel görcsöltem a munkában. Akkor valószínű 19-én reggel szabadult ki a pete. Szülésem előtt 12 naposak voltak a luteális fázisaim. Most nem tudom, mert a PCOS-em miatt másfél, 2 havonta van menszeszem.
2014. aug. 24. 13:23
 27/59 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam. 11-én voltunk együtt.
2014. aug. 24. 13:33
 28/59 anonim ***** válasza:

Az első képen lesötétítve látszik a második csík teljesen jó helyen, a másodikon meg már trükk nélkül szabad szemmel is, pedig homályos a kép...

Gratu!!:))


[link]

2014. aug. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
43%
Hát akkor én vagyok a vak, de szerintem a kérdező jól pofára fog esni, amiért itt hitegetitek a tökéletesen negatív tesztek ellenére.
2014. aug. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
Te miről beszélsz utolsó? A kérdező már belinkelt egy képet, amin tisztán látszik a két csík :)
2014. aug. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!