Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek pozitív vagy negatív...

Ezek pozitív vagy negatív tesztek?

Figyelt kérdés

1 órája csináltam a teszteket.

A felső one step25-ös,az alsó kettő one step 10-esek.

Fogalmam sincs hogy hol tarthatok a ciklusban,csak napok óta tartó hányingerem van,ezért csináltam tesztet.

Ne kövezzetek,mert 3-at is mártogattam,de elbizonytalanított az első "halvány pozi".

Annyit tudok,hogy 9.-én és 17.-én voltunk együtt a párommal,és mindkétszer volt ovus jelem.28-és 34 nap között vannak a menseseim.

Júli 28.-án volt meg utoljára.


Köszi a segítséget


2014. aug. 22. 13:27
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
az utolsó képen látni, de nagyon halványan! várj még pár napot! és tesztelj ujra
2014. aug. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Ott van az!! Te is látod, meg itt is látja aki látni akarja! ;) Gratu! :)
2014. aug. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
majd írd meg, mi volt vagy esetleg töltsd fel az új képet erős két csíkkal :)
2014. aug. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de nekem ezek az one stepek mindig ilyenek voltak és nem voltam terhes. Csinálj másik fajta tesztet, gyógyszertárit vagy drogériásat és ha azon is lesz csík, akkor kezdj el bizakodni.

Remélem nálad babát jelez, sok sikert!

2014. aug. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Mi újság kedves kérdező?
2014. aug. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:

Szia!

Csináltál azóta tesztet? Nekem is ilyenek a tesztjeim...

2014. aug. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

Igen csináltam,tegnap is egyet,ma is egyet.De csak 25-ös tesztet tudtam mert az volt itthon.

Hát az eredmény:Tegnapin nagyon halvány vonalka,main:szép vonal,de vékony,inkább csak egy hajszál vonal,de az rögtön kijött.(nem első pisis)


Úgyhogy nem tudom mit gondoljak.Várom most.Tüneteim továbbra is vannak,bár hányingerem csak reggel,de a mellbimbóim nagyon nagyon fájnak,és már majdnem sírok mikor szopizik a lányom.

Néha görcsöl a hasam,de nem vészes.

(azért fura a mellbimbófájdalom is mert eddig soha nem fájt mielőtt megjött.

Tavaly mikor teherbe estem akkor fájt így.azóta sem.

A hányinger akkor is megvolt,onnan tudtam,hogy terhes vagyok,különben szerintem észre sem veszem 5 nap után(sajnos missed ab volt 8 hetesen)

Kíváncsi leszek,pár nap múlva csinálok tesztet,mert most egyenlőre elfogyott.Majd jelentkezem!


Köszi,hogy írtatok!


Szép napot!

2014. aug. 24. 15:00
 28/32 anonim ***** válasza:
Majd tölts fel fotót
2014. aug. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

[link]


tegnapi:)

csak nem tudom jó helyen van a csík?

2014. aug. 25. 09:55
 30/32 A kérdező kommentje:

meg olyan mintha elázott volna nagyon:(nem tudom mit gondoljak.


Majd pár nap múlva ismétlek

2014. aug. 25. 09:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!