Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek meg fog jönni?

Szerintetek meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Már napok óta hányingerem van, görcsölgetek,has szurka, cicim feszül időnként rettenetesen, 3 napja csináltam tesztet szemmel láthatóan pozitiv, másnap másik fajta teszt negativ, holnapra nem várom, elég sokat görcsölget a hasam, fáj a derekam és alul nyillal a hasam. Egész nap farkas éhes vagyok aztán egy pár falattól jól lakom és jön a hányinger, ma egész nap olyan érzésem van h meg jön eddig mègsemmi és a hőm is 37 még mindig :)

2014. aug. 8. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Először fog meg jönni,vagy már menstruálsz?
2014. aug. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a kommentet! Kivánom h te is légy hasonló helyzetben hogy vágyj vmire és érdekeljen mások tapasztalata
2014. aug. 8. 13:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Engem sosem csaptak be a pozitív tesztek csak a negatívak...(csak azt nem értem hogy mutatja ki, ha még csak holnapra várod)

A hő is jó.

Viszont a terhességi tünetek nem igazán valósak...Azok később jelentkeznek kb 2 héttel a nem várt után.

2014. aug. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is kimutatta már a 9. dpo-on is. Mindegy. Milyen fajta tesztek voltak. Nyilván teszteljünk még, ha holnap nem jön meg. Bár én addig sem bírnám ki. :D
2014. aug. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Előző terhességnél is igy éreztem a tüneteket azért remènykedem
2014. aug. 8. 13:47
 6/9 anonim ***** válasza:

En a helyedben meg varnek es vennek egy digitalis tesztet. Az garantaltan kiirja, hogy mi a helyzet.

En ezt tettem multheten, mert alig hittem el, hogy lehetseges, hogy babas vagyok. En is a 3 gyerkocos b.nomet kerdezgettem ovatosan...o mondta a legegyszerubb: digitalis teszt es igaza van!

Na vettem egyet, 5. nap nem jott meg akkor teszteltem pozitivat.

Nekem is masodik gyerkoc. Nekem az elso brutal hanyassal indult. Most meg kutya bajom a cicifeszules meg a szurkalodason kivul!

2014. aug. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel! A digitálist tényleg próbáld ki,nekem is nagyon bevált! És egyébként nem tudom így megmondani neked hogy ez konkrétan mi,de nekem menstruáció előtt mindig ilyen tüneteim vannak!
2014. aug. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kivancsi vagyok, mi tortent azota veled, kedves kerdezo.
2014. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma vagy holnap kellene h meg jöjjön, teszteltem reggel negativ lett :( hőm még 37 ma szinte alig görcsöl a hasam de még mindig egyfolytában megjön érzésem van és mindentől hanyingerem van... de most már kezdem elfogadni h nem vagyok terhes tuti csak bebeszéltem magamnak
2014. aug. 9. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!