Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon halvány pozitív után...

Nagyon halvány pozitív után negatív. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Tegnap délután nemvárt előtt egy nappal nagyon halvány pozitív rimed vizeletsugaras teszt,ma reggel második vizeletből negatív ugyanilyen teszt....most terhes vagyok vagy nem? nem jöttmeg reggel holnap első pisiből csinálok egy gabrielt is. reménykedhetek még?
2014. aug. 8. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Amig nem jon meg remenykedhetsz! 10-es erossegu tesztet probalj meg holnap! Es a valaszt is ird meg, mi lett.! Sok hasonlo pelda volt mar itt a gyk-n.remeljuk neked pozival zarul😊
2014. aug. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen én is gondoltam már egy tizesre....remélem tényleg baba van és nem a teszt volt hibás :)
2014. aug. 8. 11:18
 3/6 anonim ***** válasza:

nagyon halvány pozitiv ..nemvárt elött...na az a negtaiv...

várjál már még 1-2 napot azzal a teszttel, elhiszem, hogy itt sokan bele vannak hülyülve a gyerektémába, de nem kell ennyire rápörögni.. ja és majd ird meg, hogy mi lett az eredmény, remélem erös pozitiv lesz :)

2014. aug. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
még egy, persze, hogy van még remény!! :)
2014. aug. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,írni fogok hogy mi lett a vége :)
2014. aug. 8. 13:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Megy a drukk h pozitiv legyen!!!!
2014. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!