Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek reménykedhetek?

Szerintetek reménykedhetek?

Figyelt kérdés

Igazából még csak ez a 2. hónap hogy próbálkozunk. Első hónapban azt hittem sikerült mert mensi előtt egy héttel nagyon fájt derekam, mellem 7 cm-t duzzadt és fájt. ( Igen szoktam mérni :D ) Ekkor bár nem is tudtunk együtt lenni peteéréskor.


És meg is jött amikor kellett volna.


Most viszont 3 nap múlva van a nem várt nap, de semmi mell fájás, semmi derékfájás, csak kb 5 napja görcsölgetek.

Együtt voltunk peteéréskor pont, és előtte is. Utána sajnos már nem tudtunk.


2014. aug. 18. 23:25
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Soknak csak 1-2 hét múlva mutatja ki, amíg nem jön meg addig még lehet reménykedni.


Én meg aggódom mert nálam meg nagy a valószínűsége vetélésnek.

Úgy hogy én se bízhatom el annyira magam. :(

2014. aug. 22. 21:26
 22/23 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nagy az esély a vetélésre? Ne haragudj, ha tolakodó a kérdés! Próbálj nem sokat aggódni, mert az csak ront a helyzeten! Fel a fejjel! :)
2014. aug. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Írok üzit. :)
2014. aug. 23. 07:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!