Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek reménykedhetek?

Szerintetek reménykedhetek?

Figyelt kérdés

Igazából még csak ez a 2. hónap hogy próbálkozunk. Első hónapban azt hittem sikerült mert mensi előtt egy héttel nagyon fájt derekam, mellem 7 cm-t duzzadt és fájt. ( Igen szoktam mérni :D ) Ekkor bár nem is tudtunk együtt lenni peteéréskor.


És meg is jött amikor kellett volna.


Most viszont 3 nap múlva van a nem várt nap, de semmi mell fájás, semmi derékfájás, csak kb 5 napja görcsölgetek.

Együtt voltunk peteéréskor pont, és előtte is. Utána sajnos már nem tudtunk.


2014. aug. 18. 23:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Persze, amíg nem jön meg addig reménykedhetsz. A tünetekre szerintem ne adj, mert a szervezet kiszámíthatatlan, egyszer fáj a mell menzi előtt, máskor meg nem...

Az hogy ovu előtt és ovukor is együtt tudtaok lenni nagyon jó, persze gy is csak 20-30 százalék az esély, de akkor is ez a legjobb időpont a teherbeeséshez.

2014. aug. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Csak azt furcsálom hogy nekem mindig fájt is mensi előtt derekam meg mellem csak múltkor kb 3x jobban fájt azért hittem hogy lehet sikerült, most meg semmi. Most meg azért reménykedek jobban, mert legtöbb nőnek semmi tünete nincs amikor terhes lett csak hogy nem jött meg.


Jaj izgulok. :)

2014. aug. 18. 23:40
 3/23 anonim ***** válasza:

Nekem semmi tünetem nem volt. Csak kimaradt. A mellfeszülés, émelygés is csak a kiamaradás után kezdődött.

Jó szándékból mondom foglald le magad a tünetek figyelése helyett, mert belezakkansz és egy idő után a párodnak is elege lesz. (Tudom miről beszélek, nekem volt egy vetélésem, azután egy évig vártunk a babára. Ne akarsz már az első hónaptól erre így rástresszelni, mert csak magadat és a párodat is kikészíted)

2014. aug. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ó nem görcsölök rá meg semmi ilyesmi. :) Csak gondoltam megkérdezem. Most újítjuk fel a házat így azzal most elvagyunk csak kíváncsi voltam. :)
2014. aug. 18. 23:56
 5/23 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk. Mindig erős jelei voltak a mensim közeledésének, most meg semmi. Én is abban bízom, hogy a tünetmentesség a tünet. :)
2014. aug. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Hát az, hogy méred a cicidet is az nekem már kimeríti a rágörcsölés fogalmát :)

De tényleg nyugi. Újítgasd a házat és örömből legyetek együtt!

2014. aug. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Fogyni akartam ès azert tudtam mekkora mert lemértem minden adatom. Múltkor azért mértem mert párom is mondta huu jó nagy lett :D Azóta semmi ilyesmi. Most tudom hogy nem görcsölök rá, csak furcsa hogy semmi tünet ès 3 nap.


Utolsó elötti: Mikorra nem várod? :)

2014. aug. 19. 01:19
 8/23 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Csütörtökre nem várom. Nagyon-nagyon nem várom! :) És te?
2014. aug. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
juj de jó, èn is pont akkor :))) de olyan érzésem van hogy nem sikerült :(
2014. aug. 19. 21:05
 10/23 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is van egy olyan érzésem, hogy nem sikerült. Főleg mert egy hete igen beteg lettem és eléggé megviselte a szervezetemet. Azért még bízzunk! :) Majd írj, hogy mi lett.
2014. aug. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!