Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye a terhességnek?

Mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
Pénteken együtt voltunk, és a párom nem szakította meg, mert a ciklus.hu szerint szombaton kellett volna megjönnie. Ez a naptár mindig pontos volt, akkor is, amikor fogamzásgátlót szedtem, és azóta is, hogy abbahagytam. Aztán megnéztem, és ma kellett volna megjönnie, de semmi. Szerintetek van rá esély? De őszintén!
2014. aug. 18. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Késhet 2-3 napot bármi miatt is egyébként (időjárás, stressz stb). De terhességre mindig van esély, igaz vannak napok amikor nagyobb, van amikor kisebb az esély, de ha nem védekeztek akkor bármikor becsúszhat. Ha 2 nap múlva sem jön meg, tesztelj.
2014. aug. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ma reggel megjött. Meg is könnyebbültem, mert még várnánk vele, de ugyanakkor csalódtam is. Nem is tudom, hogy sírjak vagy nevessek. :)
2014. aug. 19. 07:43
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát, nem is tudom, mégis csak fogok tesztelni. Tegnap 2-3 barna csepp volt egész nap, ma meg már semmi. Már el is állt. Gyanús...ilyen nem szokott lenni.
2014. aug. 20. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!