Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitol lehet ez? Szerintetek...

Mitol lehet ez? Szerintetek van eselye terhessegnek?

Figyelt kérdés
fogamzasgatlot szedek.viszont marciusba gyogyszer mellett terhes lettem.2 napot kesett akkor tesztltem pozitiv lett vegul nem maradt meg a baba.aprilisba majusba megjott rendesen.utoljara majus 20.an jott meg.viszont junius 9.en egesz nap szurkalt a hasam hol erosebben hol gyengebben,es ez volt meg 10. es 11.en is.amugy most is fogamzasgatlot szedek de felek hogy megint terhes lettem gyogyszer mellett.raadasul furcsa hogy 1 heten belul ketszer volt az hogy eszembe jutott valami gyumolcs es ha nem ehettem meg azonnal akkor ideges lettem meg minden.pedig ilyen nem szokott lenni

#uiutt
2014. jún. 13. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Teszteltél már?
2014. jún. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem csak a következő mensid elmaradásakor derülne ki ez. Alapból is szokott az ember megkívánni dolgokat. Ezt nem kell a terhességre fogni, pláne nem ilyen korán. :) A szurkálás a peteérést is jelezheti.
2014. jún. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ma kell megjonnie.eddig meg nem jott meg
2014. jún. 16. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!