Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus utáni nap peteérés....

Aktus utáni nap peteérés. Előbb volt, mint számoltam (9. nap). Mennyi az esélye így a terhességnek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 24. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Esély mindig van, 50-50, vagy igen vagy nem.


Ha az a kérdésed, hogy kisebb-e sokkal, mintha aznap lett volna, akkor nem, nem sokkal.


Az emberek nagy része nem is tudja, mikor van a peteérése, mégis lesz baba:)(nekem pl. nincs semmilyen, de semmilyen tünete, és nem ovutesztelek, így nem tudom)

2014. máj. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez ideális a fogantatáshoz. De sok zigóta távozik az első mensivel.
2014. máj. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem ovutesztelek sose (pláne h nincs is rendszeres szexuális életem), csak gyakran észreveszem ha peteérésem van.

Ez ma 1 hete történt.

2014. máj. 24. 12:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Tehát megvolt az aktus és másnap volt az ovuláció? Ez jó időzités. A kis katonák már ott várakoztak a petére :-)
2014. máj. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezek szerint akkor nem várjátok őt. :(


Hát, reméljük, akkor mégsem jön most, hanem majd ha rendszeres szexuális életed lesz.:)


Nem védekeztetek sehogyan, vagy megszakítással?

2014. máj. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Van egy közös gyerekünk (Ő 5 éves), de másfél éve nem vagyunk együtt. (Most nem részletezem, miért.)

Nem védekeztünk, egyszeri alkalom, ez most így alakult.

De megbeszéltük, ha netán úgy van, hogy igen, akkor megpróbáljuk újra a kapcsolatunk, elvetetni nem fogjuk.

2014. máj. 24. 13:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Esély van rá, nem is kicsi, de végtelen örömmel olvasom, hogy ha baba van a dologban, akkor nem ártotok neki.

Olyan kevesen gondolkodnak így!

Kívánom, hogy úgy legyen, ahogyan szeretnéd!

2014. máj. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!