Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye a terhességne...

Mennyi az esélye a terhességnek ha peteérés előtt 3 nappal voltunk együtt?

Figyelt kérdés
Én nem méregetek hőt meg ilyenek, csak kíváncsi vagyok.
2010. márc. 16. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:

ha csak akkor és máskor nem és tuti akkor volt a peteérés,

akkor szerintem addig nem bírják odabent a spermák. tehát nem sok.


de ha nem méregetsz hőt, akkor nem is tudod biztosra a pé-t, igaz?

2010. márc. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A spermák 3-5 napig bírják, ha mindenki egészséges, és termékeny típusú nyákod volt, akkor van esély. De abban egyet értek az elsővel, hogy azt nem tudhatod pontosan, hogy mikor volt peteérésed...
2010. márc. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ezt tegnap olvastam itt:

Peteéréskor-->33%

előtte..

1nappal-->27%

2nappal-->16%

3nappal-->14%

4nappal-->10%

2010. márc. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Így van.


Egy kis statisztika a fogamzás esélyéről a tüszőrepedés napján és az azt megelőző napokban:

Tüszőrepedés napján 33%

egy nappal előtte 31%

két nappal előtte 27%

3 nappal előtte 14%

4 nappal előtte 16%

5 nappal előtte 10%


Forrás:

Czeizel Endre: Születésünk titkai

2010. márc. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tényleg csak kíváncsiságból kérdeztem, én most nem akarok gyereket, de látom hogy itt sokan méregetnek, meg hőznek...gondoltam megkérdem mit gondolnak erről..
2010. márc. 17. 07:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is pont pé előtt 3 nappal voltunk együtt, de még van pár napon a nemvártig. Neked azóta már biztosan kiderült, hogy lesz-e baba. Megírnád az eredményt? Köszi
2010. ápr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem jött össze, de mivel most is babázok, annyira nem bánom. De ha jól értem Te szeretnéd, úgyhogy soksikert kívánok! És írd meg hogy sikerült e, mert kíváncsi vagyok:)
2010. ápr. 17. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!