Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet tünete a terhességnek,...

Lehet tünete a terhességnek, ha peteérés óta szúrkál a hasam 2?

Figyelt kérdés
Már írtam, hogy szúrkált hasam és a hőm és szépen alakul. Most pár napja reggel és este görcsölök úgy, mint amikor menstruálok, de semmi. A hőm továbbra is 37 és 37,2 között van. Ez a 34. napom és a 20. dpo-m. Félek, hogy mégsem baba, hanem ciszta. De nekem már volt cisztám és akkor a hőm össze-vissza ugrált, most nem. A melleim feszülnek, szorulásom van, néha émelygek, folyásom továbbra sincs. Mikor teszteljek először? A görcsölés természetes, ha baba van? Egyáltalán ezek babára utalhatnak?
2008. ápr. 7. 06:25
 1/6 anonim ***** válasza:
ezekből a tünetekből nagyon babásnak tűnsz :). ha a ciklusod több szokott lenni, mint 34 nap, szerintem mindenképpen tesztelj. szorítok!
2008. ápr. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Már kb. fél éve mindig 29-30 napra jön meg. NAGYON SZERETNÉNK!!!!! De félek, hogy mégsem! SZORÍTSATOK!
2008. ápr. 7. 07:55
 3/6 A kérdező kommentje:
Volt köztetek olyan, akinek ilyen tünetei voltak és babás volt? ANNYIRA SZERETNÉM!!!!!!! De félek a csalódástól! Már több, mint 1 éve hagytam el a gyógyszert.
2008. ápr. 7. 08:54
 4/6 anonim ***** válasza:

A görcsölés lehet a beágyazódási folyamat jele is. Ha terhes vagy lehet,hogy hetekig érzed majd...de ez inkább a méh inainak és izmainak a nyúlásának fájdalma.

25 hetes vagyok és cisztám is volt a terhességem 12.-ik hetéig ami tünetmentes volt és felszívódott.

Ezek a tünetek a terhesség jelei lehetnek és még a : fáradékonyság, korai elalvás, sűrű vizelési inger.

Itt egy oldal ahol megnézheted a peteérési és tesztelési időszakod.

[link]

2008. ápr. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! megnéztem, elvileg már 2-án tesztelhettem volna, de úgy vagyunk vele, hogy sokat csalódtunk... Igaz, ilyen még nem volt! Reménykedem, csak nehogy pofára essek!!! Elvileg már 4-5 napja késik.

A második válaszolótól kérdezem: Neked is hasonló tüneteid voltak a nem várt mensi táján?

Fáradékonyabb vagyok, és kicsit elviselhetetlen, de nem mindig. Pisilni sokat járok, mert feszít a hasam és mégsem kell sokat pisilnem, de nem csíp, vagy ilyesmi.

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, ANNYIRA JÓ LENNE!!!!!!!!!!!!

2008. ápr. 7. 10:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen ilyen tüneteim voltak, bár nekünk elsőre összejött a baba úgyhogy nem volt időm a "nem várt mensin" sem gondolkodni. Egyszerűen csak a szokásos mielőtt megjön tünetek. Közben meg akkor ment végbe a beágyazódás. nem hittem hogy rögtön terhes lehetek úgyhogy 5 napot vártam a teszttel mert volt rá példa hogy ennyit késett már máskor is. Viszont furcsa volt hogy mindig aludhatnékom volt és már este 8-kor elmentem lefeküdni.
2008. ápr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!