Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye a terhességnek?

Mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezer ilyen kérdés van, de muszáj mégis feltennem :)

Szóval, a menstruációm január 26-án jött meg, tartott kb 6 napig. A párommal legközelebb február 6-án este voltunk együtt, de előtte már több, mint egy hete nem, mert Németországban élünk és én hazamnetem egy hétre a szüleimhez Magyarországra. Mivel már több, mint egy hete nem voltunk együtt ezért eléggé be voltunk indulva és csak a legvégén használtunk gumit, amúgy végig anélkül csináltuk. Évek óta megszakításos módszerrel "védekezünk", mert nem lenne tragédia, ha becsúszna a baba, de azért még nincs tervben. Gyógyszert lassan 4 éve nem szedek. Szerintetek mi esély van arra, hogy terhes vagyok? Valahogy jött az érzés, hogy talán, amúgy nem szoktam ilyet érezni. Hányingerem van de lehet, hogy semmi köze a terhességhez, és már csak bemagyarázom. Tesztet mikor lehet csinálni? Köszönöm előre is a válaszokat! :)

L24 F27


2014. febr. 11. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha sikerült pont az ovulációdkor összebújnotok akkor 12-13 nap mire beágyazódik, addig nincsenek terhességi tünetek sem. Ha 6-án voltatok együtt akkor legkorábban 18-án ágyazódhat be. Én a helyedben 22- nél korábban nem tesztelnék. Ha összejött a baba akkor addigra tuti kimutatja a teszt is.
2014. febr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. febr. 11. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Szorítok, hogy összejöjjön :)

(Jó tanács: 10-es érzékenységű teztet vegyél)

2014. febr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszi a tippet. Magam sem tudom, hogy drukkolok-e vagy nem, igazából örülnék neki, de azért még nem terveztük. Na majd kiderül. Csak furcsa lenne, hogy mindig így csináljuk, és eddig se volt semmi. Bár, többször volt, hogy mondtam neki, hogy ma csak gumiban mert érzem, hogy gyerek lenne belőle. Valahogy most is volt ilyen érzésem, de nem mondtam. :)
2014. febr. 11. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!