Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az óvszer külsejére kerül...

Ha az óvszer külsejére kerül valamennyi sperma, majd orális szex után megtörténik az aktus, nagy az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
téged óvszerben szo*tak le?
2013. aug. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, ez egy elméleti kérdés, de örülnék, ha akkor válaszolnál, ha van válaszod... És nem visszakérdeznél.
2013. aug. 23. 18:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Elméleti...

A víz, a nyál, nem öli meg a kisfickókat, de ha mindet lenyalogatja az illető... akkor gond egy szál se. :D

2013. aug. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

:)

Nekem is feltűnt hogy valószínűleg elírás történt...

Orális szex után, ha megtörténik az aktus, egy kis óvszer külsejére került spermával, akkor attól IGEN, lehet elméletben terhes valaki. Miután ha csak azt veszed alapul, hogy az előváladék is tartalmazhat elvileg spermát, akkor miért ne! Védekezz rendesen, ha nem sikerült, akkor meg esemény utáni tabi vagy babázz!

2013. aug. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most tök mindegy, hogy orális szex vagy sima szex, minden alkalomnál új óvszer használata ajánlott.

Ergo, ha orális szex történt óvszerben, óvszer le, újat elő és mehet a szex.

Bár azt nem tudom miként kerül az óvszeren kívülre sperma...de biztos nekem nincs erről tapasztalatom és nyilván azért nem értem.

Amúgy ha sperma kerül a hüvelybe, akkor igen, lehet terhesség.

2013. aug. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Orális szex során lejön a kívülről rákerült sperma, de: fogak okozta gumi sérülés miatt ,meg amúgy is, szerintem cseréljetek gumit, elméletben is. A mai nap folyamán ez a második vagy harmadik gumiban orálozunk kérdés, tényleg ennyire elméleti, és érdekes számodra, vagy megtörtént és most parázol?
2013. aug. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem történt meg, én most regisztráltam, soha nem voltam nővel sem, csak érdekelt. De jó, hogy így bíztok az emberben.
2013. aug. 23. 18:57
 8/8 anonim válasza:
Nekem a sorrenddel gondjaim vannak...sperma az óvszeren aztán orális sex majd aktus? nem értem hogy mitől volt spermás az óvszer vagy használt volt?egyébként kérdésre válaszolva szerintem annyi esélye a terhességnek mint nekem!Tibi voltam!
2013. aug. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!