Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye a terhességnek?

Mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
Barátommal peteeres utan szeretkeztunk par nappal. Gumi nelkul csinaltuk kb 3-4 percig, aztan nem akartam tovabb,inkabb elvittem szajjal. En elozo azelott faztam meg. Igy nagyobb a terhesseg eselye? Illetve mennyi esely? 22 -en kell megjonnie,28 naposak a ciklusaim.
2014. júl. 13. 10:29
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az elozo napon faztam meg * bocsi.
2014. júl. 13. 10:30
 2/14 anonim ***** válasza:
Jó esély van, ugye gyereket akartok?
2014. júl. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem akarunk. Miért lenne jó esély. Egyrészt peteérés után 3 nappal par percig , csak kiprobaltuk. Mert az elso volt vele. Tudom,hogy elovaladek kerulhetett belem, meg hogy peteeres kornyeken( de utana! ) .. De csak berakta, benaztunk par percig kivette es ennyi, plusz en elozo nap felfaztam,ami ugytudom megjobban gatolja a teherbeesest.
2014. júl. 13. 10:40
 4/14 anonim ***** válasza:
Esély az mindig van. Gratulálok egy újabb felelősségteljes lány :D
2014. júl. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Koszonom :) 29en megyek fogamzasgatlot iratni,csak azert ilyen keson mert eddigre kaptam vervetelre idopontot,addig nem birtuk ki es kiprobaltuk. Szurkoljatok !:(
2014. júl. 13. 10:49
 6/14 anonim ***** válasza:

"csak kiprobaltuk"

Ja: tehát utána visszaszívta, ami közben belecsöpögött? Értem.


"peteeres kornyeken( de utana! )"

A pete jó sokáig életben marad, csak szólok. Az egyetlen, szabad szemmel is látható sejt... és nagy része tápanyag.

2014. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Basszus ne idegesitsetek:/ max 5 percre rakta be ,nem elvezett belem, es meg fel is faztam. Csak nem lesz baj. Melleim is fajnak, pont ugy ahogy havi elott szokott 1,5 hettel.
2014. júl. 13. 11:32
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezt el sem hiszem, komolyan!
2014. júl. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"max 5 percre rakta be"

Mondom: utána visszaszívott mindent!

Mulatságos vagy, ugye tudod?

2014. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha feláll neki, utána ár rögtön lehet előváladék, amit a férfi nagy eséllyel nem érez. Az előváladékban lehet elegendő mennyiségű életképes sperma bizonyos férfiaknál, de nem az összesnél (akinek van benne, annak nagy valószínűséggel mindig van, akinek nincs, annak feltételezhetően soha nincs, kivéve, ha előtte 72 órán belül elment, mert akkor maradhatott benne, és ez az előváladékkal kijöhet).


Na most, mindezekre, és a peteérésed időpontját is figyelembe véve nagyon pici az esélyed a terhességre, de írta már itt valaki, hogy csak nagyon rövid ideig volt benne a párja, és mégis terhes lett, tehát előfordul. Én a biztonság kedvéért avivatornáznék egyet a helyedben a 27-28. nap környékén.

2014. júl. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!