Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17éves vagyok és 1hete késik...

17éves vagyok és 1hete késik a menstruációm és aggódok hogy esetleg terhes vagyok! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Július 18-án volt meg, àltalában 5-6napig szokott meglenni és a barátommal 31én gumi nélkül szexeltünk, eddig nem volt gond hogy mielőtt elment kivette .. sosem késett a menstruáciom.. most is időbe kivette.. de nagyon aggódok a menstruációm miatt.. 25.én megyek haza Magyarországra és 28-án lesz 4hete hogy együtt voltunk.. csak akkor tudok terhességi tesztet csinálni, nem szeretnénk babát, félek hogy késő lesz.. szerintetek mekkora esélye van hogy terhesség miatt késik a menstruációm? :/
2014. aug. 17. 21:05
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
26naposak :/ de ilyen feher darabos folyasom van .. ma kiprobalom az aviva tornat meg a forrofurdos dolgot hatha megjon .. azert remenykedem...
2014. aug. 18. 12:52
 22/24 anonim ***** válasza:
Figyu, ha terhes vagy, akkor semmitől nem fog megjönni. Elhiszem, hogy ideges vagy, de én a helyedben fognám magam, azt mondanám a szülőknek, hogy kimegyek a tengerpartra /sétálni akarok egyet stb...és vennék egy tesztet. Ha 18-án volt meg, akkor 31 az kb pont félidő, amikor peteérésed van...és a terhességhez ebben az időben pont hogy pár csepp sperma is elég, ami simán beléd kerülhetett megszakításos módszerrel!!
2014. aug. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ÉRTELMES VÁLASZOKAT ! A sós meletvíz bevált és megjött szóval nem vagyok terhes... csak a para miatt késett :) puszi nektek! :)
2014. aug. 18. 13:59
 24/24 anonim ***** válasza:
Szuper :) Legközelebb jobban vigyázzatok, amíg nem akartok babát!
2014. aug. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!