Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17éves vagyok és 1hete késik...

17éves vagyok és 1hete késik a menstruációm és aggódok hogy esetleg terhes vagyok! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Július 18-án volt meg, àltalában 5-6napig szokott meglenni és a barátommal 31én gumi nélkül szexeltünk, eddig nem volt gond hogy mielőtt elment kivette .. sosem késett a menstruáciom.. most is időbe kivette.. de nagyon aggódok a menstruációm miatt.. 25.én megyek haza Magyarországra és 28-án lesz 4hete hogy együtt voltunk.. csak akkor tudok terhességi tesztet csinálni, nem szeretnénk babát, félek hogy késő lesz.. szerintetek mekkora esélye van hogy terhesség miatt késik a menstruációm? :/
2014. aug. 17. 21:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Felesleges esélyeket latolgatni, mert látatlanban nehéz. De nem tudom elképzelni milyen körülmény akadályoz meg abba, hogy elmenj 2gy boltba vagy gyógyszertárba egy filléres tesztért, vagy egy lakatlan szigeten vagy?
2014. aug. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Cypruson vagyok és gőzöm sincs hogy kérjek ki egy terhességi tesztet..
2014. aug. 17. 21:13
 3/24 anonim ***** válasza:

Van rá esély, mert a a megszakítás NEM védekezési módszer. Az egy dolog, hogy valakinek van annyi szerencséje, hpgy évekig időben kiveszi a párja, de bármikor megtörténhet, hogy nem sikerül a manőver.

28 napos ciklus esetén középidejű termékeny napokkal te éppen a legtermékenyebb időszakodban voltaál felelőtlen. A 31-e az épp a félidő, lehet, hogy pont akkor volt az ovulációd.



"nem szeretnénk babát, félek hogy késő lesz" Mihez lesz késő? Hogy mégse legyél terhes? Ha nem vettél be aktus után 72 órával esemény utánit, akkor már mindegy. Ha terhes vagy a teszt már most kimutatná, de a 28-ai már biztos eredményt ad. Ha terhes vagy, akkor a 28-ai teszt idején kb 6 hetes leszel. Ha abortusz miatt kérdezed, hogy késő lesz-e: nem lesz még késő.

2014. aug. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

próbáld így: pregnancy test

Hátha megértik...

2014. aug. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
70%
Igen van rá esély! De ha nen akarsz gyereket nincs annyi eszed 17 évesen h.védekezz? De szexelni tudsz.......
2014. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%
Akinek Ciprusi nyaralásra telik annak óvszere miért nem ha nem akar gyereket? Egyébként valami drogéria ott is van, na oda bemész aztán amin egy vigyorgó nő meg baba vagy hasonló dolgok vannak és úgy néz ki az terhességi teszt lesz.
2014. aug. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
46%
nem is tudtam, hogy Cipruson nincs se patika, se drogéria, se hipermarket
2014. aug. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz terhes. Körülöttem minden nap 3 gyerek futkároz, akik megszakításos védekezés mellett sikerültek. Csak nálam nem volt gond:) Ha nem szeretnél gyereket, így sose védekezz. Vegyél tesztet, a ciprusi nők is szoktak terhesek lenni, ott is van teszt, kérd angolul vagy németül.
2014. aug. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
A nyaralást valószínűleg nem én fizetem 17évesen.. -.- és a szüleim még úgy tudják hogy nem voltam senkivel..
2014. aug. 17. 22:09
 10/24 anonim ***** válasza:
Hát a szüleid hamarosan megtudják, hogy márpedig igen...
2014. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!