Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17éves vagyok és 1hete késik...

17éves vagyok és 1hete késik a menstruációm és aggódok hogy esetleg terhes vagyok! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Július 18-án volt meg, àltalában 5-6napig szokott meglenni és a barátommal 31én gumi nélkül szexeltünk, eddig nem volt gond hogy mielőtt elment kivette .. sosem késett a menstruáciom.. most is időbe kivette.. de nagyon aggódok a menstruációm miatt.. 25.én megyek haza Magyarországra és 28-án lesz 4hete hogy együtt voltunk.. csak akkor tudok terhességi tesztet csinálni, nem szeretnénk babát, félek hogy késő lesz.. szerintetek mekkora esélye van hogy terhesség miatt késik a menstruációm? :/
2014. aug. 17. 21:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

És nem kapsz zsebpénzt vagy ha kérsz sem adnak, azért ha gyógyszerről van szó havi 2000Ft az te is egy ezres meg a srác is egy ezres és megvan.

Kifogást mindenre találsz azt hiszem.

2014. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nem kapok zsebpénzt.. és a fiú magyarországon van... mint leirtam.. kérni meg kérdeznék mire kell.. nem fogok hazudni nekik
2014. aug. 17. 22:30
 13/24 A kérdező kommentje:
Az hogy nem mondom el jogy lefekudtem egy fiuval az nem hazugsag.. lehetnek titkaim.. semmit nem tudsz se rolam se a csaladomrol szoval ne menjunk bele.. -.-
2014. aug. 17. 22:43
 14/24 anonim ***** válasza:
44%

Nem akarsz hazudni nekik, de azért átvágod őket, mert játszod a szende szüzet.

Röhög a vakbelem!

2014. aug. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
45%
17 évesen kihúzós módszerrel dugsz. Gratulálok.
2014. aug. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Hány naposak kérdező a ciklusaid? Igazáböl az a lényeg, nem.az, hogy hány napig vérzel.
2014. aug. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Az lehet esetleg hogy a sos tengerviztol kesik?
2014. aug. 18. 11:14
 18/24 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az oldal nem arra van, hogy kioktassunk másokat, hanem, hogy a feltett kérdésre válaszoljunk. Már nagyon felbosszant, hogy csak kritizálni tudnak egyesek, pedig nem is tudják, hogy a kérdezőnek milyen élete van.


A kérdésedre a válasz: szerintem lehetsz terhes. Minél hamarabb csinálj egy tesztet.

2014. aug. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Hú milyen élete lehet utolsó? Biztos szörnyű:) Itt mindenkinek olyan szörnyű.
2014. aug. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem késhet a sós víztől. Megírod, hogy hány naposak a ciklusaid? Akkor jobban lehet válaszolni a kèrdésedre.
2014. aug. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!