Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14 napot késett, mellette...

Ramsika kérdése:

14 napot késett, mellette rozsaszin folyás, alhasi görcsök, és 1 napo után meg jött a menstruáciom. Lehetek még terhes?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, párommal gyereket szeretnénk, már 11 napja kásik voltam dokinál is elküldött vérvételre ami megint csak negativ lett, de azt mondta ez még nem jelent semmit sem de korán jöttem.... volt már itt lyen közülettek aki ugyan igy járt vagy hasonló helyzetben? kérlek segitsetek mi lehet ez??
2014. júl. 16. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ez valóban menstruáció (erős vérzés, erős görcsök), akkor nagy valószínűséggel ez még nem baba. Ha csak maszatolás és nem tart hosszan, akkor lehetsz terhes. De a 14 napos késés már kb. 28 napos terhességet jelentene, és az azért már kimutatható teszttel, orvosnál tapintással, UH-val...
2014. júl. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem voltak erős görcsök.... söt még erös vérzés sem volt mert keveselettem.... és holnap megyek vissza dokihoz.... mivel mut héten voltam de akkor még nem érzett semmit sem...
2014. júl. 16. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!