Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet hogy 1 napig volt...

Mitől lehet hogy 1 napig volt meg a mensim és utána teljesen elmúlt? Hormonprobléma?

Figyelt kérdés

Vagy lehet hogy most volt peteérésem is? Csak azért gondolom mert ugye ovu után a progeszteron el kezd termelődni és akkor elvileg nem menstruál az ember. Tudnátok segiteni? Volt már valaki igy?

Dokihoz majd csak 4-én megyek...


2010. jan. 14. 16:54
 1/10 anonim válasza:
Egyébként most kellett volna megjönnie??Ha igen,akkor lehet baba,ha nem most,akkor peteérés is okozhat pici vérezgetést,barnázást.
2010. jan. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem most kellett volna megjönnie hanem már legalább 1 hete. Pár napja elkezdtem barnázni egy kicsit az tartott még pár napig aztán tegnap véreztem, mára mintha elvágták volna...
2010. jan. 14. 17:08
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja és a tesztem hétfőn negativ volt.
2010. jan. 14. 17:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Ma már csütörtök van. :-) Hődet nem méred?
2010. jan. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Régebben mértem, de már elhatároztam hogy nem figyelgetem már magam, mert bedilizek. De szerintem alacsonyabb volt múlt héten, mert nem éreztem hogy ég az arcom. Általában a ciklus második felében ég az arcom, mintha lázas lennék.
2010. jan. 14. 17:18
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha normális a ciklusod(28 napos),és egy hete kellett volna megjönnie,akkor elvileg terhesség esetén 5 hetes vagy.Doki már látna --terhesség esetén--szikhólyagot/petezsákot.

---teszt ellenére is lehetsz terhes,lehet kevés,vagy lassan emelkedik a hcg a szervezetedben.

Ha pár napig barnáztál,az is bizonyos vérzésként kell megélni,ami nem olyan intenzív,mint maga a mensi,viszont az 1 napos mensi az még okozhat sajnos vetélést.Amit én kizárnék,mert vetélés esetén sajnos görcs,és több napi erős mensi lenne.

A legokosabb ha hamarabb elmész a dokihoz,és nem vársz 4-éig.

2010. jan. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Igazad van, megpróbálok elmenni dokihoz előbb... hátha.

Azért csinálok egy újabb tesztet. Bár az a gyanúm hogy valami nem stimmel a hormonjaimmal.

2010. jan. 14. 17:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy beleszólok, én görcs nélkül vetéltem el, teljesen olyan volt, mint egy menstruáció.
2010. jan. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

17:36-os vagyok!

Igen,egy vetélés lehet más-és más.Biztosan függ attól is milyen stádiumban van a terheség.

Én csak azt kívánom,hogy aki babát szeretne-mint mi-,annak legyen!

Amúgy meg sok-sok nőről hallottam/olvastam,hogy mensizett,és mégis ott volt a baba:)és egészségesen született meg!

2010. jan. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Barátnőmnek is meg volt 2 napig és babás volt. De megcsináltam ma reggel a tesztet és negativ lett. Valamint ma reggel megmértem a hőmet is és az is azt mutatja hogy az ovuláció előtti fázisban vagyok.

Felhivtam a dokimat is, ő meg azt mondta hogy ha egyszer kétszer előfordul egy évben hogy a vérzés kevesebb az nem feltétlenül jelent bajt.

2010. jan. 15. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!