Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bal mellemből enyhe nyomásra...

Bal mellemből enyhe nyomásra fehér váladék jön. Teljesen olyan mint a tej! Hormonprobléma?

Figyelt kérdés

Már másfél éve próbálkozunk a babával, de sajnos nem jön. Augusztus hónapom kimaradt. Már nagyon reménykedtem. De szeptemberben első hetében megjött.Egyáltalán nem görcsöltem, csak jött. 2 napig nagyon sok volt. 4 napig tartott. Elkenődtem elég rendesen, hogy megint nem sikerült. Hőm is fennt volt, nagyon sok sűrű krémes folyásom volt. Szóval nagyon reménykedtem.(annak ellenére, hogy 2 negatív tesztem volt)

Úgy érzem, hogy már teljesen bedilizek tőle. Én nem tudok nem gondolni rá. Ha valaki szeretne babát, annak hiába mondják, hogy nem szabad rajta görcsölni.

Komolyan mondom vonzom a terhes nőket, és kisbabákat. Sokszor megszakad a szívem, hogy nekünk még nincs. (csak egy kis lelki panasz, bár nem tartozik ide)

De most aggaszt ez a tejfolydogálás.

Tudom el kell mennem orvoshoz, de sajna 2 hét múlvára kaptam csak időpontot. Kíváncsi lennék a véleményetekre.

Köszönöm a segítséget!


2009. szept. 11. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
hormonprobléma.a prolaktin szinted nincs rendben, ami meggátolja a teherbeesést. erre utal a fehér váladék a melledből. kezelni fognak és hamar jön a baba.
2009. szept. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
írd be a googliba, hoyg prolaktin!
2009. szept. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A végén kiderül,hogy akik itt vannak jobban értenek hozzá mint a dokik:D

Én bíztatni jövök csak mert nekem már a pocakomban van szerelmünk gyümölcse:)

Tudom,hogy neked is menni fog,hidd el,szugerálnod kell a bensőd,hogy befogadja a kis lényt:)

Tudom milyen várni,én 6 évig vártam MiniManára,csak én nem azért mert nem sikerült(így végül nem tervezett baba lett),hanem mert nagyon fiatal vagyok,így lélekben vágyhattam rá csak:)

Úgyhogy hajrá Nyuu:)Biztos vagyok benne,hogy 1-2 hónap és a Pocidban lesz életetek értelme:)

2009. szept. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
hát kedves utolsó, ez aztán a válasz!
2009. szept. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!