Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek még? (bővebben...

Reménykedhetek még? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
10-én volt ovum,de már hétfőtől azt érzem,hogy meg akar jönni.Mellfeszülés,haspuffadás,néha enyhe görcsök,szurkál a petefészkem.Jövő hétre nem várom (még kb. 1,5 hét).Természetes ez,hogy menzi előtti tüneteket produkál a szervezetem,vagy biztos,hogy nincs baba a dologban?Ha babás is lennék,"tudná" azt már ilyenkor a szervezetem?Nagyon szeretnék már egy picikét.
2010. jan. 14. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Állítólag ilyen korán még nincenek tünetek, de ez mindenkinél más. 24-én csinálj egy tesztet, talán már mutatja a babát is.
2010. jan. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha babás lennél, még nem tudná a szervezeted. Fogantatás (azaz ovu) után 7-10 nappal ágyazódik be a baba, és csak utána kezd el termelődni a HCG terhességi hormon olyan mennyiségben, hogy hasson a szervezetre, és terhességi teszttel kimutatható legyen.


Biztosan sok tüneted van, de ezekből sajnos nem lehet babára következtetni. Elenyészően kevés nőnek vannak a nemvárt előtt tipikus terhességi tünetei, nekik is csak pár nappal előtte. Neked meg még másfél heted van addig... tessék türelmesnek lenni, akármilyen nehéz is. Ez így megy, ez ennek a sora.


A menszesz előtti tüneteket a progeszteron hormon magas zintje okozza, ez a szint azonban ovu után teljesen normális. Szóval igen, a tested produkálhat úgy is menszesz előtti tüneteket, hogy közben baba van a dologban.


megy a drukk!

2010. jan. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor terhes lettem,pont u.azokat a tüneteket produkálta mint menszi előtt szoktam.Fájt a hasam,mellfeszülés stb.Nem is hittem,hogy terhes lehetek..aztán késett pár napot,megcsináltam a tesztet és azóta van egy egészséges,gyönyörű 1 éves nagy fiam :)
2010. jan. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!