Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek még? Bőv. Lenn

Reménykedhetek még? Bőv. Lenn

Figyelt kérdés

Október 12-én jött meg utoljára, általában 30-31 napra.

Még nem jött meg,csináltam tesztet,2 negatív ,1 pedig nagyon-nagyon halvány.(ez x-epil teszt)

Negativ a gabriel és a corax.


2011. nov. 17. 09:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha van egy nagyon nagyon halvány pozitív teszted akkor reménykedj még nyugodtan. Szerintem pár nap múlva ismételd meg. Nekem a lily teszt mindkét babámnál elég hamar kimutatta.
2011. nov. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mikor csináltad a teszteket?
2011. nov. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Első babánál már nem emlékszem :) Másodiknál menstruáció kimaradása után egyből mert már nagyon szerettünk volna kis tesót és izgultam :)de az első teszt nekem is halvány volt és pár nap múlva megismételtem sokkal erősebben és hamarabb kijött rajta a csík.
2011. nov. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
harmadik válaszolónál első voltam :) Bocsi azt hittem a kérdező kommentje volt a mikor? :) nem figyeltem. Bocsi.
2011. nov. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Semmi probléma:) Csak azért vagyok kíváncsi, hogy mikor csinálta a teszteket a kérdező, mert ha tegnap tesztelt 2 negatívat, ma 1 nagyon halvány pozitívat, akkor szerintem holnap kellene megpróbálnia újra. (azt hiszem naponta kétszereződik a hcg szint a terhesség elején)
2011. nov. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sajnos a mai negativ,tegnapelötti a pozitív.
2011. nov. 17. 10:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok én is, csak azzal a különbséggel, hogy nekem 28 naposak a ciklusaim! Nekem is okt. 12-én jött meg utoljára, miszerint 8-án kellett volna megjönnie, még mindig semmi. Tesztjeim negatívak, X-epil, ma pedig Gabriel. A görbém szerint igencsak későn volt peteérésem, a 24. napon, de az ovuteszt szerint volt a 14. napon is. 8-a óta az ovutesztek pozitívak! Nem értem én sem, hogy lehet ez? Ha a késői pé-t nézem, akkor holnapra kellene pozitívat mutatnia a tesztnek, úgyhogy én még reménykedem, és szerintem még te se add fel, neked is lehetett késői pé-d!
2011. nov. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy a hőm a nap bármely szakában 37 felett van! Utolsó voltam.
2011. nov. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen én is ebben bízom,hogy késői peteérésem volt,és még ezért nem mutat semmit.

Én nem mérem a hőmet,de pár napja úgy érzem magam,mintha hőemelkedésem lenne,állandóan fázom.

2011. nov. 17. 13:02
 10/12 A kérdező kommentje:
Ma reggeli tesztem erős pozitív lett.
2011. nov. 23. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!