Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik? Az ovulációval...

Létezik? Az ovulációval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Most fogok először ovu tesztelni. Péntekre van de én holnap elkezdenék tesztelni. Így akkor jól csinálom? Ma este olyan megjön érzésem van, nem tom miért? Vagy teszteljek ma este is már? Segítség.
2010. jan. 13. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdd el ma este. Ha van elég, akkor látni fogod, hogyan erősödik napról-napra. Ha péntekre számoltad az ovudat, akkor lehet, hogy a mai és a holnapi is + lesz. Nem vesztesz semmit, de legalább nem maradsz le.
2010. jan. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt remélem,hogy semmiféleképpen nem volt még bár nem is lehetett mert a mensim e hónap 3-7-ig tartott és átlagosan 28-29 naposak.
2010. jan. 13. 18:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, jól gondolod, csak 1-2 nap eltérés lehet ilyen ciklussal. Nekem ovu előtt van megjön érzésem, nem akkor.
2010. jan. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De akkor nem 17-18-án lenne ovud?
2010. jan. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A ciklus.hu most péntekre írta be . De én úgy gondoltam hogy ma vagy holnap elkezdem és kb. egy hétig nézem. Ez elég tág intervallum neki, ha addig sem akkor figyelem tovább is. Veszteni nem vesztek.
2010. jan. 13. 18:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, okosan csinálod. A ciklus.hu-t hagyjuk... Nekem még nem találta el, pedig ugyanilyen a ciklusom.
2010. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
esetleg lehet előtte fejfájás meg térd fájdalom én mintha ezt észlelném. a megjön érzésről meg ne is beszéljünk. Nem győzöm figyelni.
2010. jan. 13. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!