Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatokat várok olyanokt...

Tapasztalatokat várok olyanoktól, akiknek ovu. Utántól PMS tünetei szoktak lenni (cicifájás, hasszurka), és ugyanezek megvoltak és mégis terhes volt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi PMS tünet nem jelentkezett mikor terhes lettem. Abból sejtettem már, hogy összejött. De nem mindenki egyforma.
2010. jan. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem régen úgy volt, hogy mielőtt megjött volna 2 héttel azelőttől elkezdett fájni a cicim, és amikor kezdett elmúlni, kezdődtek a görcsök kb 3 napig, és utána jött meg. Amikor babás lettem ugyaúgy cici fájással kezdődött, csak nem múlt el. A görcsök is jelentkeztek, csak nem olyan sűrűn és egy-egy görcs nem tartott olyan sokáig. Kb 3-4 másodperc volt. kb ez is 3-4 napig tartott. Közben még egy nap, mikor elmentem vécére piros volt a wc papír, de csak a wc papír. És utána semmi. Vártam még egy hetet és két év próbálkozás után pozitívat teszteltem. K
2010. jan. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pé-től kezdenek fájni a melleim.De nagyon.Mensi közeledtével enyhül,majd elmúlik.Most holnapra nem várom,kicsit még fájnak a melleim,de lehet nem jött össze a baba,mert kicsit reggel barnáztam(olyan volt a tisztasági,de nem egyfolytába,és nem sok).

8-9-ik dpon vérfolt,de nekem is csak a wc papíron.

2010. jan. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem minden tünetem ugyanaz volt mintha meg akarna jönni.én nem is gyanakodtam egészen addig amég nem késett.
2010. jan. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, reménykedek. Több, mint két éve próbálkozunk, a 6. hónapban volt egy méhen kívülim, a felépülés óta folyamatosan nem védekezünk (18 hónapja) és semmi. Kétségbe nem vagyok esve, van úgy, hogy eszembe se jut, de most valahogy megint reménykedek... hátha.
2010. jan. 13. 12:52
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tökugyanolyan volt, mint máskor, csak hányinger is társult hozzá.
2010. jan. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!