Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyanoktól szeretnék tapasztal...

Olyanoktól szeretnék tapasztalatokat, akiknek több mint 2 év után természetesen összejött a baba. Reménykedhetek egy picit?

Figyelt kérdés
2008. dec. 1. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
nekem 4 év után jött össze a baba ennek a 4 évnek a végéböl 8 honapig jártam dokihoz aki minden vizsgálatot megcsinált és persze minden eredmény jo lett a baba mégse jött.Majd 2 honap closty kezelés után estem teherbe.ekkor derült ki számomra hogy nem volt peteérésem csak azt nem tudtuk miért ma már 5 éves a lányom kisfiam meg 3 hetes
2008. dec. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Nekünk 2 év után természetes uton jött össze, ráadásul nem is középidőben. Addigra már túl voltunk a kivizsgálásokon, egy sikertelen inszemináción, taákon, bogyókon stb. Elegem lett, abbahagytam mindent és elkezdtem diétázni, mozogni. Napi egy óra szobabicikli, fél óra erősítés, nem foglalkoztam a baba kérdéssel és rögtön sikerült!
2008. dec. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia,

Bátyámék 8 évig próbálkoztak, orvostól orvosig jártak, sógornőm depressziós volt már, teljesen feladták. Lombik előtti utolsó vizsgálaton derült ki, hogy sógornőm babát vár. Azóta 2 gyönyörű fiúk van!


Ne add fel!


Egyébként mi is 7 hónapja próbálkozunk és semmi, de nem vagyok elkeseredve.


Bizakodom, tedd Te is ezt!!!

2008. dec. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem 8 év után jött össze, de nem jártam dokihoz. A kötelező vizsgálatokon kívül (rákszűrés). Voltak olyan időszakok az életemben, hogy tiszta ideg voltam,hogy miért nem lehet babám, aztán arra gondoltam, hogy lehet még nincs itt az ideje, és majd lesz, ha eljön. És most itt vagyok 21 hetese, és boldogan.

A titka, hogy nem kell görcsösen akarni a babát. Tudom, hogy rohadt nehéz, főleg, ha nincs szervi baj az ügyben.

Szorítok neked!

2008. dec. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ket ev probalkozas utan dotottem,megyek dokihoz.Menet kozbenkulfoldre koltoztunk a ferjemmel,kivsit tolodott minden.A harmadik evben mentem dokihoz aki beutalot adott az itteni meddosegi klinikara.Nem kellett mennem,mert mar kismama voltam.Azt mondta a doki,hogy minnel jobban gorcsolsz azon,hogy nem jon a baba annal inkabb nem fog jonni,mert stresszes vagy.Amikor meg mar elkezdessz dokihoz jarni megnyugszol es a szervezeted kedvezoen reagal.Nekem egyebkent 28napos ciklusaim voltak es hajszalpontosan az altalam kiszamitott idore jott meg es megsem estem teherbe.A kicsikem most 12hetes.
2008. dec. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!