Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Talán sikerült? Remélhetőleg...

Talán sikerült? Remélhetőleg baba? Vagy nem?

Figyelt kérdés
Feszít a hasam és fáj a derekam néha estére a méhem körül bekeményedik, fáj a mellem (nem feszül hanem szúró fájdalom) a fejem is fáj sokkal többet iszok időnként nem mindig de este állandóan 2 liter ásványvíz szénsavas amit nem szoktam egésznap szoktam ennyit inni.12re nem várom, pénteken teszteltem negatívat ( ugye korai volt a teszt) Ja és sokszor émelygek és hagymát ennék meg hasonló.
2010. jan. 10. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:
nálam a szomjuság nem olyan volt, hogy sokat ittam este, hanem azt éreztem, szomjas vagyok, odamentem az üveghez, ittam, ittam, és ittam, már fél litert ittam, és még mindig szomjuság gyötört. szóval, egy húzásra...
2010. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!