Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok lehetek babás? :D

Mit gondoltok lehetek babás? :D

Figyelt kérdés
Kedden kellett volna megjönnie,de semmi.Néhány nappal elötte picit szurkált a petefészkem de nem gondoltam demmmire.1-2 hete soxor van hány ingerem is de inkább szédülök általában reggel,de van hogy délután.Én arra gondoltam biztos az idöjárás változás....de miota késik a mensi azota kezdek el gondolkozni mi van ha most összejött.tesztet még nem csináltam mert nem akarom elsietni...már jártam ugy hogy totál beleéltem magam hogy baba lesz és mégsem.ugy gondoltam hogy jövöhét közepén csinálok ha addig sem történik semmi,de elötte megkérdezlek titeket hogy látjátok.Ja és nagyon sokat alszok mert nagyon fáradt vagyok minden nap...ezt meg ugy gondoltam hogy mivel karácsonyi leállás volt és most megint dolgozunk hátha az a furcsa...de ez is kezd gyanus lenni!És a mellem is fájdogál egy kicsit de tudom hogy az mensi miatt is lehet.A késésröl még annyit hogy régen nem szokott késni,két éve elment egy babám de utánna rögtön pontos volt a mensim mindig,néhány honapja volt hogy késett 1-2 hetet aztán pontos volt és az elmult 2 honapban is pontos volt most nem tudom miért nem jön...de félek beleélni magam hogy babás lehetek,de nagyon remélem!ti hogy gondoljátok ? lehetek babás?köszönöm a válaszokat elöre is!
2010. jan. 10. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:

igen persze, hogy lehetsz! Nekem ez a késés 7. napja, és a néhai görcsön, magas hön és krémes folyáson kívül más tünetem nem volt. És mivel elözö hónapban is 5 nap késéssel de megjött, most sem mertem tesztelni...viszont tegnap már megölt a kíváncsiság miért csak néha görcsölök, és mivel csak ovu teszt volt itthon, azzal csináltam. Az viszont nagyon erös pozitív lett, és pont itt kérdeztem meg, hogy merjem-e a terhességit is megcsinálni, és ma reggel terhességivel is nagyon erös pozitívat teszteltem. Szerintem reménykedj nyugodtan, én ezek után merem azt mondani, hogy ezek babás tünetek!:) szurkolok nagyon! És írd majd meg légyszi mindenképpen mi lett!:)

22/L

2010. jan. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ.remélem én is hogy pozitiv lesz!de még azt hiszem keddig várok.akkor lesz egy hét. neked pedig gratulálok és jo baba várást kivánook.

22/L

2010. jan. 10. 15:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Leírtak alapján akár babás is lehetsz de mivel a tünetek egyénenként is változóak és beléd nem látunk választ csak a teszt adhat!Lehetett késői peteérés is ami elnyújtja a ciklust és esteleges hormon probléma is!Én a helyedben biztosan csinálnék tesztet már holnap reggel mert nem bírnék várni és ha már öt napja késik és normálisak a ciklusaid a babát mutatni kell egy 25-ös tesztnek is!!!Holnap reggel tesztelj és írd meg az eredményt!!!Szorítok!!!
2010. jan. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igazad van...azt hiszem meg csinálom holnap mert én is kiváncsi vagyok.köszi a választ.
2010. jan. 10. 15:52
 5/6 anonim ***** válasza:
elsö vagyok. köszönöm szépen nagyon aranyos vagy:) remélem holnap már énis gratulálhatok neked! Ha tesztet veszel, 10-es érzékenységüt, az már tuti kimutatja, nekem ma reggel egy Walentin lett pozitív. Gyógyszertárban adnak és 800 ft körül van. Megy a drukk!:)
2010. jan. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2010. jan. 10. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!